Матчі - 14-09-2019, 07:09 - admin 731

«Ворскла» померла від аритмії

Полтавці забили першими і програли.
«Ворскла» померла від аритмії

«Карпати» (Львів) — «Ворскла» (Полтава) 2:1 (0:1)

Протокол матчу.

«Карпати», напевно, особливий суперник для Косовського-тренера. Саме у Львові Віталій Владиславович провів свій перший офіційний матч на посаді головного тренера «Ворскли» й поступився з рахунком 0:4.

З того часу минуло всього п’ять місяців. Львів’яни, наприклад, встигли двічі змінити головного тренера. Роман Санжар прийняв «Карпати» напередодні матчу з полтавцями. У «Ворсклі» ж трапилася справжня кадрова революція. Але навіть прихід багатьох легіонерів поки не рятує команду від кадрового дефіциту. У звітному матчі не грали Кане й Артур, через це Віталію Косовському довелося випускати з перших хвилин Вадима Сапая та Павла Ребенка. Знову змінилася комбінація гравців у захисті. На лівий фланг повернувся Ігор Пердута, Володимир Баєнко зайняв більш звичну для себе позицію в центрі захисту разом з Володимиром Чеснаковим, а Вадим Сапай розташувався справа.

Незважаючи на такі перестановки, у першому таймі полтавський захист зі своїм завданням упорався. Щоправда, господарі якихось надзавдань перед ним і не ставили. У першій сорокап’ятихвилинці львів’янам вдалася лише одна комбінація, після якої Понде, пробиваючи з хорошої позиції, не зміг переграти Ткаченка. «Ворскла» створила біля воріт суперника трохи більше. На початку матчу у праву від воротаря стійку влучив Габелок, а пізніше з кількох метрів м’яча у ворота не зміг проштовхнути Васін. Проте гол до перерви глядачі усе ж побачили. На 41-й хвилині Баєнко був першим на м’ячі, коли той відскочив від захисника «Карпат». Володимиру залишалося влучити у ворота з близької відстані. Що він і зробив.

Після перерви малюнок гри дещо змінився. Ймовірно, полтавські вболівальники стали свідками так званої «футбольної аритмії», яку намагається впровадити Віталій Косовський. Біда лише в тім, що цього разу вона зіграла з «Ворсклою» злий жарт. Полтавці не робили в атаці абсолютно нічого, аж поки не пропустили. Для голу «Карпатам» вистачило додати в командному русі й трохи везіння. На 69-й хвилині атака львів’ян завершилася акцентованим ударом, який зупинила лише рука Володимира Чеснакова – пенальті. Ткаченко напрямок удару Понде вгадав, проте португалець пробив дуже добре – 1:1.

Після пропущеного голу полтавці нарешті прокинулися й могли знову виходити вперед. Луїзао наносив удар з вбивчої позиції – несильно по центру. Підківка спокійно відбив м’яча.

А ось «Карпати» свій момент використали. Класичний розіграш кутового з навісом на ближню стійку й наступним підрізанням далі в воротарський майданчик приніс результат. Забутий полтавськими захисниками Мартінз спокійно переправив м’яча у ворота – 2:1.

В останні десять хвилин «Ворскла» намагалася відігратися. Запам’ятався дальній удар, з яким впорався воротар «Карпат». І вихід на заміну француза Ндіайе, для якого це був дебют за полтавську команду.

Роман Санжар розпочинає свій шлях у Львові з перемоги. А на Віталія Косовського, схоже, очікують важкі часи. Попереду в «Ворскли» матчі з «Динамо», «Шахтарем» і «Маріуполем».

Олександр Данник

Фото fckarpaty.com

Погода