Матчі - 02-08-2013, 08:08 - sasa 178

Ворскла програла Арсеналу

Молодіжний склад Ворскли зазнав другої поспіль поразки. Цього разу підопічні Володимира Прокопиненка програли в Борисполі київському Арсеналу ― 1:2.

Першість U-21
Арсенал ― Ворскла ― 2:1

Доля матчу практично була вирішена у першому таймі, коли ворскляни пропустили два м\’ячі. Перший – після передачі з лівого флангу, Філіппов зіграв на випередження, а другий – після відмінного удару в дальній кут у виконанні Колесника. Варто зазначити, що в першому таймі у складі ворсклян зіграв грецький легіонер Панайотіс Лагос, якого Василь Сачко перевів у дубль.

У другому таймі біло-зелені скоротили розрив у рахунку – Павлик заробив пенальті, а Баранник його реалізував. Могли ворскляни і зрівняти рахунок. Після кутового, м\’яч відскочив до Сілюка. Сергію треба було потрапити у порожні ворота, але на виручку своєму воротареві прийшов захисник на штанзі, який перегородив шлях м\’ячу.