Матчі - 20-10-2012, 05:10 - sasa 194

\”Ворскла\” сильніша за запорізький \”Металург\”

Молодіжні склади. Ворскла – Металург Запоріжжя – 3:2

Ледве глядачі встигли зайняти свої місця, як господарі відкрили рахунок. Після подачі справа Марусич скинув м\’яч на Ченбая і Сергій метрів з шести увігнав футбольний снаряд у ворота – 1:0. Втім, відповідь запорожців довго не забарилася. За 10 хвилин Артур Каськов точно пробив по полтавським воротам. 1:1. Ще дві хвилини – і ще гол. Тепер уже Ченбай скинув на Марусича. Макс обробив м\’яч і точно пробив з гострого кута – 2:1. Під кінець тайму Юсов вдало зіграв після навісу зліва і відновив паритет – 2:2. В кінці тайму виник спірний епізод. В одній з атак «Ворскли», м\’яч, здавалося, перетнув лінію воріт, але арбітри були іншої думки, а гравці сперечатися не стали.

Другий тайм був не таким жвавим і цікавим, як перший. Принаймні, на початку. У ворсклян все ж були моменти, щоб вирватися вперед, але пані Фортуна не давала м\’ячу опинитися у воротах. Однак, за п\’ять хвилин до кінця Вовченко скористався поперечною передачею, і з гострого кута поцілив точно під дальню штангу – 3:2, – повідомляє прес-служба біло-зелених.

Після цього матчу молодіжний склад \”Ворскли\” набрав 17 очок і посідає 7 рядок у турнірній таблиці першості.