Матчі - 09-08-2013, 09:08 - sasa 20

U-21. Ворскла удев\’ятьох програє Іллічівцю

U-21. Ворскла удев\’ятьох програє Іллічівцю

Дубль Ворскли зазнав третьої поразки поспіль

Першість U21
Ворскла ― Іллічівець ― 0:2
Протокол

Перші 20 хвилин гри проходили без переваги жодного із суперників. А потім господарі поля пропустили. Гаращенков результативно замкнув передачу зі штрафного, елегантно «підрізавши» м\’яч під дальню штангу. П\’ять хвилин по тому, добре відомий Пуканич пробивав із-за меж воротарського майданчика — поперечина. Ще один момент був у Кулача. Нападник виходив сам на сам із Ткаченком, але Олександр вийшов переможцем у цьому епізоді. «Ворскляни» відповіли чудовою комбінацією. Бацула відібрав м\’яч і віддав відмінну передачу на Сілюка. Сергій прострілив на Баранника, але Олег, залишившись віч-на-віч із воротарем, не реалізував епізод. Після чого, Ткаченко ліквідував ще один вихід сам на сам.

Як і спочатку першого тайму, у другому полтавці теж почали з атак. На 55-й хвилині «Ворскла» залишилася в меншості. Кравченко достроково залишив поле, отримавши другу жовту картку за симуляцію. Хоча всім, навіть гравцям «Іллічівця» здавалося, що арбітр призначить пенальті, — вважає прес-служба біло-зелених. Втім, полтавців це видалення навіть в деякому роді згуртувало. Відразу кілька небезпечних моментів виникло біля воріт «Іллічівця». За кілька хвилин арбітр вже призначив пенальті у протилежні ворота. Тотовицький чітко реалізував 11-метровий — 0:2.

У кінці матчу травму у ворсклян отримав Радченко, Матвєєв був змушений залишити поле через другу жовту карту. Тому Ворскла догравала матч у дев\’ятьох.

Погода