Матчі - 07-04-2019, 07:04 - admin 1080

Ворскла вилітає з Кубка України

Ворскляни продовжили ганебну серію без перемог, поступившись першоліговому "Дніпру-1"
Ворскла вилітає з Кубка України

Перший тайм пройшов у в’язкій тягучій боротьбі. Багато позиційних фолів і мінімум гостроти – красномовна характеристика того, що відбувалося на полі.

“Ворскла” практично відмовилася від флангової гри, яка була притаманна полтавчанам при тренерстві Василя Сачка. Усі потуги гостей хоча б позначити позиційну атаку закінчувались далеко до володінь голкіпера господарів. Певну загрозу могли нести розіграші стандартних положень, але жодних проблем ні кутові, ні штрафні удари для захисту не становили. Більш цілісно виглядав ігровий почерк підопічних Михайленка, але високий брак у передачах перед штрафним майданчиком Ткаченка так і не дозволив глядачам побачити бодай один небезпечний момент.

Друга половина гри розпочалася жвавіше. Господарі почали швидше розігрувати м’яч. Як наслідок, біля воріт гостей почала зростати напруга. Ворскляни намагалися спіймати футболістів “Дніпра-1” на контратаці, але Карека зовсім не помічав партнерів на полі, а ударам з-за меж штрафного майданчика Саківа та Кане забракло влучності.

Дніпряни продовжували нарощувати тиск на ворота голкіпера біло-зелених. І нагородою їм стали два голи. Спочатку Ткаченко лише підправив діагональний простріл на Куліша, а форварду не становило проблем відправити м’яч у порожній кут. Остаточно поховав надії гостей на врятований сезон Когут, у стрімкій атаці спокійно пробивши повз голкіпера.

“Ворскла” припиняє боротьбу за Кубок України, заслужено поступившись представнику Першої Ліги. Ганебне падіння полтавської команди триває.

Погода