Останні новини - 09-01-2014, 08:01 - sasa 26

Ворскла з новачками розпочала підготовку

Ворскла з новачками розпочала підготовку

8 січня полтавська Ворскла зібралася вперше у новому році після зимової відпустки

Наставник біло-зелених Василь Сачко провів традиційну нараду, на якому привітав гравців з минулими святами і побажав їм швидше включитися в роботу. А після цього відповів на запитання журналістів. Тренер розказав, що команду залишають Панайотіс Лагос, Сергій Сілюк, Чіпріан Васілаке та Павло Ребенок. На деякі позиції вже підшукали або ж підшукують заміни. Щоправда, конкретних прізвищ гравців тренер називати не став. Хоча дехто з потенційних новачків вже тренувалися з командою. Однак хто полетить на перший турецький збір команди, стане відомо за кілька днів.

12 січня з аеропорту Бориспіль Ворскла вирушить на перший з трьох запланованих турецьких зборів. Цієї зими, Сачко не став змінювати роками сформовану традицію – готуватися до весни ворскляни знову будуть в турецькому містечку Сіде. Мешкатимуть полтавці у п\’ятизірковому готелі Blue Waters.

Перший збір заплановано провести з 12 по 26 січня. Другий відбудеться з 29 січня по 13 лютого, а заключний, третій триватиме з 16 лютого по 2 березня. Останній збір Ворскла проведе у повному складі: разом із основою тренуватиметься і молодіжний склад біло-зелених.

Перший матч чемпіонату у 2014 році ворскляни проведуть 8 березня у Маріуполі проти Іллічівця. Це буде гра 20 туру Прем\’єр-ліги. Матч 19 туру, в якому Ворскла мала зіграти 1 березня з столичним Арсеналом, не відбудеться через те, що кияни знялися зі змагань.

Олександр ПОЛТАВЕЦЬ

Погода