\”Ворскла\” здобула другу перемогу

Дев\’ятнадцятирічні ворскляни здобули другу поспіль перемогу в першості

Ворскла – Волинь – 4:1

Протокол

Не минуло й десяти хвилин, як біло-зелені відкрили рахунок у матчі. Після закидання до штрафного, Вовченко поборовся за м\’яч, і футбольний снаряд відскочив на лінію. Там його вже чекав капітан «Ворскли» Максим Марусич. Точний удар в дальній кут – 1:0. Після цього ворскляни домінували на полі. Марусич міг відзначитися двічі. Але в першому випадку воротаря «Волині» виручила поперечина, а в другому – Бондаренко допоміг собі сам. Втім, недовго у господарів поля була мінімальна перевага. Спочатку Вовченко, після кутового подвоїв рахунок своєї команди – 2:0. А під кінець тайму, Марусич технічним ударом оформив «Волині» розгром вже в перші 45 хвилин – 3:0.

У другому таймі команди скоріше вже догравали. «Волинь», здавалося, і не збиралася чинити опір, а «Ворсклі» і 3:0 – було цілком достатньо. Проте ж не дивлячись на перевагу ворсклян, гості змогли забити. Фурман протягнув м\’яч паралельно лінії воріт і пробив у ближній кут – 3:1. А вже за чотири хвилини до кінця основного часу, Ічанський точно пробиває головою після навісу. 4:1 – впевнена перемога підопічних тренерського тандему Омельчук – Момот, повідомляє офіційний сайт полтавців.