Матчі - 02-05-2012, 06:05 - sasa 14

\»Ворскла\» знову не пускає \»Таврію\» до Європи

\»Ворскла\» знову не пускає \»Таврію\» до Європи

З 31 липня минулого року полтавська команда не могла перемогнти на виїзді. І ось ця неприємна серія обірвалася в Сімферополі, де \»Ворскла\» обіграла \»Таврію\» — 2:0. Таким чином біло-зелені закріпилися на 8-е місці в турнірній таблиці, а \»Таврії\» як і минулого року перекрили шлях до Ліги Європи.

 

Таврія — Ворскла- 0:2

Протокол матчу

 

У \»Ворскли\» турнірних завдань вже давно немає, на відміну від \»Таврії\», для якої звітний поєдинок був продовженням боротьби з \»Арсеналом\» і \»Дніпром\» за єврокубки. Проте Микола Павлов не став виставляти резервний склад, а гравці \»Ворскли\» не стали відбувати на полі номер.

Попервах команди по черзі атакували. Небезпечних моментів при цьому було обмаль, в основному все зводилося до далеких ударів. У \»Таврії \»можна згадати удар Фещука з гострого кута, після якого атака кримчан продовжилася, а завершував її дуже неточним ударом із кількох метрів Сергій Назаренко. У \»Ворскли\» можна відзначити удар Маркоскі з-за меж штрафного — м\’яч розминувся зі штангою десь на метр.

Загалом, особливої ​​переваги не було в жодної з команд, проте гостям в кінцівці першого тайму вдалося вийти вперед завдяки майстерності Безуса і Янузі. Роман \»черпаком\» накинув м\’яч на хід Ахмеду, і албанець у падінні першим дотиком пробив по воротам Кахрімана.

Ні до перерви, ні після у \»Таврії\» в атаці практично нічого не виходило. Сімферопольці доставляли м\’яч до штрафного майданчику суперника за рахунок довгих передач, однак Шиндеру, Платону і Фещуку лише зрідка вдавалося чіплятися за м\’яч.

А крапку в матчі поставив Павло Ребенок. Він втік від двох захисників і пробив під воротарем. Оскільки в паралельних матчах \»Арсенал\» і \»Дніпро\» впевнено перемогли, цей гол поклав кінець єврокубковим амбіціям \»Таврії\».

Погода