Аматори - 15-06-2010, 10:06 - sasa 17

Впевнена перемога \”Будекспреса\”

Впевнена перемога \”Будекспреса\”


alt12  червня  на  футбольних  полях  Кобеляччини відбулися  матчі 8 туру чемпіонату  та  першості  Кобеляцького  району  з  футболу

Перша ліга
Дашківка – \”Авангард\” Жуки  0:3, \”Колос\” Павлівка – Красне 3:2, \”Спартак\” Рибалки – \”Динамо\” Кобеляки 2:5, \”Дніпро\” Світлогірське – \”Лан\” Шенгури  0:4,  Іванівка – \”Спарта\” Лутовинівка  2:2

Друга  ліга
\”Бутенки-2\” – \”Оріль\” Канави 3:4, Озера – \”Нива\” Бродщина 8:0, \”Араг\” Чорбівка – Вільховатка 1:2,  Кірове – Радянське 3:2, Орлик – Котовське 1:1,  Сухинівка – \”Будекспрес\” Кобеляки 1:7. 

Турнірна таблиця  (І  ліга)  

станом  на  14.06.2010 р.
        Команда            І    В    Н    П    М        О
1    „Авангард” (с. Жуки)        8    8    0    0    23-4        24
2    „Колос” (с. Павлівка)        7    5    0    2    19-10        15
3    „Лан” (с. Шенгури)        8    4    1     3    23-15        13
4    „Динамо” (м. Кобеляки)    7    4    0    3    22-16        12
5    Красне (с. Красне)        8    4    0    4    14-13        12
6    „Спарта” (с. Лутовинівка)    7    3    3    1    13-10        12
7    Іванівка (с. Іванівка)        8    3    2    3    19-20        11
8    Др. Гребля (с. Др. Гребля)    7    3    1    3    15-12        10
9    Дашківка (с. Дашківка)        6    2    0    4    7-14        6
10    „Спарта” (смт. Білики)        7    1    3    3    10-15        6
11    „Дніпро” (с. Світлогірське)    7    1    1    6    11-22        4
12    „Спартак” (с. Рибалки)        6    1    1    4    11-21        4
13    „Бутенки – 1” (с. Бутенки)    6    0    2    4    5-20        2


(ІІ  ліга)  станом  на  14.06.2010 р.
        Команда            І    В    Н    П    М        О
1    „Будекспрес” (м. Кобеляки)    7    6    0    1    43-5        18
2    Котовське (с. Котовське)    7    5    1    1    28-12        16
3    Радянське (с. Радянське)    7    5    0    2    23-15        15
4    Орлик (с. Орлик)            8    4    2    2    29-13        14
5    „Оріль” (с. Канави)        8    4    1    3    17-20        13
6    Кірове (с. Кірове)            7    3    3    1    14-14        12
7    „Араг” (с. Чорбівка)        7    3    2    2    21-12        11
8    Сухинівка (с. Сухинівка)    7    3    0    4    27-24        9
9    Озера (с. Озера)            7    3    0    4    16-12        9
10    Василівка (с. Василівка)    7    1    3    3    14-17        6
11    «Воднік» (с. Вільховатка)    6    2    0    4    11-31        6
12    „Бутенки – 2” (с. Бутенки)    7    1    0    6    10-30        3
13    „Нива” (с. Бродщина)        7    0    0    7    5-54        0

 

Анонс

19  червня  відбудуться  матчі 9 туру  чемпіонату  та  першості  Кобеляцького  району  з  футболу,  в  якому зустрічатимуться  такі  пари  команд:  (І ліга)  \”Авангард\” Жуки – \”Спарта\” Білики,   Красне – Дашківка, \”Динамо\” Кобеляки – \”Колос\” Павлівка, \”Лан\” Шенгури – \”Спартак\” Рибалки,  \”Бутенки-1\” – \”Дніпро\” Світлогірське,  \”Спарта\” Лутовинівка – Др. Гребля;      (ІІ  ліга)  \”Оріль\” Канави – Василівка,  \”Нива\” Бродщина – \”Бутенки-2\”, Вільховатка – Озера,  Радянське – \”Араг\” Чорбівка, Котовське – Кірове,  \”Будекспрес\” Кобеляки – Орлик.  Початок  матчів  о  18  год.  30 хв.

23  червня  відбудуться  перші  матчі  1/8 фіналу  кубка  Кобеляцького  району в  яких  зустрічатимуться  такі  пари  команд:  «Колос» Павлівка – Кірове,  Василівка – Дашківка,  «Лан» Шенгури – «Авангард» Жуки,  «Будекспрес» Кобеляки – «Бутенки-2»,  «Спартак» Рибалки – «Динамо» Кобеляки,  Др. Гребля – Вільховатка,  Іванівка – «Спарта» Білики.  Початок  матчів  о  18 год. 30 хв.   

Погода