- 03-09-2015, 08:09 - sasa 198

Євген Павловський боксуватиме на юніорському чемпіонаті світу

Збірна України вирушила до Санкт-Петербургу (Росія), в якому стартує чемпіонат світу з боксу серед юніорів (1999 року народження та молодші).

Українські юніори змагатимуться в усіх 12-ти вагових категоріях, в одній із яких – до 75 кг – виступатиме представник Полтавщини Євген Павловський. У цій категорії (за міжнародною класифікацією – середня вага) заявлені 23 учасника. Тож хтось напряму (за жеребом) увійде до 1/8 фіналу, а комусь доведеться розпочинати першість з \”умовної\” 1/16 фіналу. Тут суперниками нашого земляка у турнірній \”сітці\” може стати будь-хто серед наступних суперників, які змагатимуться у цій категорії, зокрема: Зінедін Окка (Алжир), Філіп Ковач (Австралія), Олексій Алфьоров (Білорусь), Ельбрус Акперов (Азербайджан), Міхал Доменкус (Хорватія), Крістіан Піндер (Куба), Кьяер Нільсен (Данія), Едуард Піірісілд (Естонія), Фабіан Тімке (Німеччина), Сандіп Гангас (Індія), Каурі Тоху (Нова Зеландія), Магомедбек Махмудов (Росія), Дієго Перейра (Венесуела) та інші. Повний список учасників юніорського чемпіонату світу (в усіх вагових категоріях) див. – тут.

А тим часом у Коломиї завершився всеукраїнський турнір сильніших з боксу серед юнаків (2001 року народження та молодші), за підсумками якого двоє представників Полтавщини завоювали медалі. переможцем турніру став Дмитро Бордюг (понад 76 кг), бронзовим призером – Тарас Хурдей (до 72 кг). Ще двоє наших земляків, на жаль, програли у чвертьфіналах: Влад Мальований (до 59 кг) і Руслан Мусаєв (до 54 кг).