Останні новини - 23-04-2013, 06:04 - sasa 20

Євген Ткачук: Вже давно пора порадувати уболівальників Ворскли перемогою

Євген Ткачук: Вже давно пора порадувати уболівальників Ворскли перемогою

Навесні 21-річний захисник Ворскли Євген Ткачук, нарешті, став регулярно виходити в основному складі. І вже практично став незамінним гравцем команди Свистуна.

Важко сказати, чому команда провела в Маріуполі два різних тайми. Можливо, Микола Петрович зміг переконати своїх підопічних переломити хід гри, адже ми домінували в першій частині матчу. Це ніяк не могло сподобатися господарям. У другому таймі на полі з\’явилися свіжі гравці. Особливо я б виділив Окріашвілі, який показав хорошу готовність. Можна сказати, що саме з його появою на полі найбільше виникало проблем у наших воріт.

Раніше, я то грав, то не грав в «основі». Не можу назвати це остаточним і безповоротним поверненням в першу команду. Ніколи не можна бути впевненим, що ти застовпив за собою місце у складі, адже завжди є конкуренція на кожній позиції. Моя — не виняток. Сьогодні ти впевнено дієш, тебе хвалять, а завтра зіграєш погано, щось не піде, і тренер зробить рокіровку, поставивши до складу іншого виконавця. У нас такий колектив, що практично всі рівні. Це сприяє поліпшенню ігрового тонусу, ніхто не може собі дозволити розслабитися в робочому процесі. Ми всі дружні. У нас чудова атмосфера в команді. Один одного підтримуємо в будь-якій ситуації, — цитує слова захисника прес-служба ворсклян.

Таврія — сильна команда, не дивлячись на всі труднощі, які у них виникали, зокрема, взимку. Дуже відповідально готуємося до цього поєдинку. Є у кримчан лідери у кожній з ігрових ліній. Єзерський, Назаренко, Шиндер та інші завжди можуть створити проблеми. Нам потрібно думати, як зробити протидію. Та й, зрештою, вже давно пора порадувати своїх уболівальників перемогою.

Погода