- 24-09-2015, 09:09 - sasa 285

Юні дзюдоїсти Полтавщини завоювали 7 медалей всеукраїнського турніру

У Кіровограді відбувся всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо на призи олімпійського чемпіона Сергія Новикова, в якому успішно виступили представники Полтавщини.

Наші земляки завоювали 7 медалей: 4 золоті, срібну і 2 бронзові. У першості юнаків до 11 років Олександр Клепинін (Комсомольськ) переміг у ваговій категорії до 30 кг, у фінальному поєдинку він виграв у Єгора Зленка (Кіровоград). Тут же інші борці з Комсомольська завоювали ще дві медалі: срібну – Едуард Шулімов (до 46 кг), бронзову – Юрій Авадашвілі (до 34 кг).

Серед юнаків до 9 років хлопці з Комсомольська вибороли три золоті медалі. Владислав Короткий (до 24 кг) у фіналі переміг Євгена Паламарчука (Київ). Тимур Ємченко (до 30 кг) у фіналі переміг Тиграна Кривицького (Одеса). Ярослав Омельченко (до 50 кг) у фіналі переміг Павла Боська (Світловодськ). А кременчужанин Артем Шаблій (до 42 кг) став бронзовим призером.