Юнаки Ворскли знову мінімально програють

Підопічні Олександра Омельчука зазнали другої поразки в першості

Першість U-19. Група А
Говерла ― Ворскла ― 1:0

Вже на другій хвилині матчу ворота Владислава Сидоренка врятувала поперечина воріт, після удару Шведюка метрів із 16 метрів. Після чого гра була рівною, м\’яч більше перебував у центрі поля. І гольових моментів біля воріт, як гостей, так і господарів не виникало. Під кінець тайму, знову каркас воріт запобіг взяття воріт Ворскли. Це Русин намагався засмутити полтавців – не вийшло. Ці два епізоди ― найцікавіше, що було в першому таймі.

У середині другого тайму Нурієв реалізував вихід сам на сам, і відкрив рахунок у матчі – 1:0. Як потім виявилося – це був перший і єдиний гол у грі. Ворскляни хоч і хотіли відігратися, проте не змогли, інформує прес-служба біло-зелених.

Друга поспіль мінімальна поразка юнаків Ворскли у першості дев\’ятнадцятирічних і юнаки полтавців разом із Динамо і Волинню замикають турнірну таблицю групи А.