Гандбол - 18-04-2013, 11:04 - sasa 50

Із Динамо зняли два очка

Із Динамо зняли два очка

Чемпіонат України. Суперліга. 21 тур.
«Мотор» (Запоріжжя) – «Динамо» (Полтава) 32:25 (14:13, 18:12)
«Мотор»: Кошовий, Сорокін, Сапун; Беспалов, Кубатко (5), Гурковський П. (1), Афлітулін, Гурковський Є. (5), Каманін (2), Куриленко (1), Жук (3), Семіков ( 3), Ревін, Цап (3), Бурка (8), Сулима (1)
В.о. головного тренера: Микола Степанець
«Динамо»: Бражник, Камишов; Левицький (1), Горський (2), Оніщук, Хауха (2), Любченко (4), Косяк (4), Євдокимов, Шарко (1), Бутенко (6), Занімонець, Бабенков (1), Васюк (4)
Головний тренер: Микола Шарко
Семиметрові: 3/2 4/4
Штрафний час: 12/8
Арбітри: Т.Кузьо / В.Згоба
Делегат ФГУ: В.Фегір

Рахунок забитих м’ячів у матчі відкрили гості. Досвідчений Андрій Васюк не залишив шансів Миколі Сорокіну з 7 метрів, а от свій перший гол у ворота полтавчан гравцям «Мотора» вдалося забити через 3 хвилини ігрового часу.

Розігравши грамотну атаку, у господарів відзначився Юрій Кубатко. Обмінявшись сейвами (Сорокін з гри, Бражник потягнув семерик у виконанні Семікова) і забитими м’ячами, «Мотор» зусиллями Бурки і холоднокровності старшого з братів Гурковський, впевнено захопив лідерство. Повівши в рахунку з різницею в 4 м’ячі (10:6), після 20 зіграних хвилин, господарі дещо послабили хватку і дали можливість гостям підрівнятися в результаті. Так, на 26 хвилині, на табло знову висвітився рівний рахунок – 12:12.

Стартові хвилини другого тайму залишилися за господарями. Дует Бурки і Жука вдало підтримав свіжий Цап, після чого здалося, що надалі зломити опір досвідченого полтавського колективу не складе особливих проблем. Втім, гості, ведені як завжди підступним Васюком і своїм розважливим диспетчером Хаухою, ще двічі скорочували відставання до мінімуму (17:16 – 36 хв., 20:19 – 43 хв.).

Зміцнити віру у власних силах своїм партнерам помітно допоміг Євген Сапун. Періодично видаючи сейви, Женя без роздумів постачав партнерів точними передачами, чим не забарилися скористатися Жук і Кубатко. Рішучості в діях полтавців помітно поменшало після втрати одного з найбільш цінних виконавців. Досвідчений Васюк, що отримав робочу травму, так і не був гідно замінений партнерами. Лише зрідка огризалися Бутенко з Косяком, та й вийшов на заміну Любченко, картину матчу вже істотно не змінили. Набравши хід «Мотор» в кінцівці виглядав куди більш переконливіше ніж гості.

Тим часом стало рішення комітету з організації і проведенню змагань від 16 квітня 2013 року на лист ГК ЗНТУ-ЗАС.

Таким чином, функціонери федерації гандболу України вирішили зарахувати поразку полтавським динамівцям у виграному ними матчі проти донецького «Політехніка». Зроблено це було з подачі запорізького клубу ЗНТУ-ЗАС.

Погода