Новини - 16-01-2010, 05:01 - sasa 264

Закріпилися на останньому місці

На жаль, гравці \”Полтавчанки\” не змогли порадувати своїх прихильників і у повторному матчі з \”Сєвєродончанкою-2\”.

Хоча слід відмітити, що лідеру своєї групи полтавки в другому матчі нерви все ж потріпали. Правда після перших двох партій ніщо не передвіщало того, що матч затягнеться на п\’ять партій. Господарки доволі легко виграли перші два сети – 25:17 і 25:15. Але потім чи то розслабилися сєверодонецькі волейболістки, чи то наші дівчата змогли зібратися. Наступні дві партії були вже за нашими землячками – 25:23 і 25:21. Але розвинути успіх \”Полтавчанці\” не вдалося. На завершальну партію у наших дівчат, скоріш за все, просто не вистачило сил – поразка з рахунком 15:8.

З урахуванням перемоги \”Медики\” над \”Керкенітідою\”, у паралельному матчі групи, це означає, що \”Полтавчанка\” закріпилися на чистому останньому місці. Нагода хоча б якось грюкнути дверима випаде полтавкам в останньому турі, який відбудеться 30-31 січня. Тоді вони прийматимуть вдома \”Медик-ШВСМ” із Донецька. Для гостей два матчі матимуть велике значення, адже у разі перемоги донеччанки зможуть посісти друге місце і вийте в наступне коло, де матимуть змогу поборотися за місце в Суперлізі.