Стрічка новин - 13-09-2013, 12:09 - sasa 17

Завтра Арсенал проведе останній матч?

Завтра Арсенал проведе останній матч?

Київський Арсенал ще живий. У всякому разі, до кінця цього тижня.

Раніше головний тренер  канонірів Юрій Бакалов заявив, що суботній матч чемпіонату України з Волинню може не відбутися. Але як сказав учора власник Арсеналу Олександр Оніщенко: «Цю гру з  Волинню я ще фінансую. Останню якщо мені не передадуть документи.

Онищенко чекає документи на клуб, які колишній власник, Вадим Рабинович, йому не передав, і каже, що звернувся з листом до ФФУ для допомоги в цій ситуації.

Ми ніякого листа поки не отримали, — сказав нам перший віце -президент ФФУ Анатолій Попов. — У нас повинна була відбутися з Онищенко зустріч. Була зустріч з Ващуком (спортивним директором Арсеналу), і ФФУ пообіцяла, що докладе всіх зусиль, щоб вплинути на цей процес. Але для цього нам потрібні всі документи, які є у Онищенко і сам Онищенко, щоб пояснив детально всю ситуацію. Поки Онищенко в офісі ФФУ не з\’являвся.

А що вирішувати, якщо акцій немає, — поскаржився Онищенко. — Без них я не маю права власності. Акції лежать в заставі у банку. Рабинович повинен виплатити борг в 340 млн, але поки він цього не зробив.

Дзвонимо Вадиму Рабиновичу. При чому тут акції? — Його реакція. — Онищенко все прекрасно знає. Знає, що на погашення потрібен час. Я йому сказав, що на це піде три місяці, він сказав, що все в порядку. Онищенко просто не знає, що робити з футболом. То я читав, що мої люди заважають йому. Але їх там немає, мене там немає. Коли я був, Арсенал до такого не докочувався.

Поки триває вся ця плутанина, футболісти готуються до матчу проти Волині. «Зараз працюємо в повному режимі, готуємося до гри. Все поки без змін , що далі буде, поки не знаю, — поділився нападник Арсеналу Максим Шацьких.

 

Спорт | Сегодня

Погода