Аматори - 29-08-2013, 09:08 - sasa 55

Зеніт переміг Лубни

Зеніт переміг Лубни

ФК «Лубни» — «Зеніт» (Калайдинці) 1:2 (0:1).
Товариський матч. Лубни. 28 серпня. Стадіон «Центральний». 105 глядачів. +20С.
Суддя: Ю. Юрченко (Лубни).
«Лубни»: Рябуха, Петренко (Гноєвий, 46), Козлов, Петришин, Куций (Бойко, 67), Марченко, Бараннік (Романенко, 29), Голов’як (Ламіне, 46), Стригунов (Личман, 31), Мандрика. Тренер: А Гришанович.
«Зеніт»: Четверіков, Яцько, Сало, Бортнік, Голубенко, Пархоменко, Рева, Соколовський, Михайленко, Мисник (Підтоптаний, 57), Коваленко (Гриценко, 46). Тренер: Л. Голубенко.
Голи: Петришин (58) – Мисник (5), Рева (69).
Вилучення: Максим Личман (58).

У товариському поєдинку представників футбольного лубенського краю, учасників першолігового чемпіонату Полтавщини, переміг «Зеніт», представники якого ріділи успіху команди перед важливими стартами у дебютних для них змаганнях.

 

Ця зустріч, вважаю, за її канонами не мала статус «контрольного матчу». Адже битва «непримеримих суперників» була на кожному шматку футбольного газону стадіону. Вже у дебюті поєдинку номінальні відкрили рахунок – після потужного удару метрів з 35 юний страж воріт луб енців Сергій Рябуха випустив м’яча у свої ворота – 0:1. Після вилучення гравця ФК «Лубни» Максима Личмана за грубе порушення правил господарі у меншості створили більше голевих моментів чим їх візаві. Чудовий гол за лубенців провів Владислав Петришин. 

І все ж, гості добилися перемоги у цьому протистоянні – з класного навісу до штрафної вдало пробив головою у сітку воріт кращий гравеь зенітівців Ярослав Рева – 2:1 на користь калайдинцівської команди, за яку у цьому матчі не грали досвідчений Андрій Загоруйко і кращий бомбардир цьогорічного першолігового чемпіонату у складі ФК «Шишаки» Дмитро Нечипоренко (корінний калайдинцівець).

Наостанок зазначу: «легких» матчів у другому колі обласної першості для суперників «Зеніту» не передбачається…

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода