Аматори - 30-09-2010, 12:09 - sasa 17

\»Зеніт\» програв \»Зефір-ПластиКому\»

\»Зеніт\» програв \»Зефір-ПластиКому\»

Третя команда першості міста програла середняку чемпіонату.


“Зефір-ПластиКом” – “Зеніт” — 3:1
“Зефір-ПластиКом”: Хуголь, Зуєв, Панкратов, Сак, Дудка, Рукавиця, Рябенко, Кислий, Бондаренко, Бунін О., Гриценко.
Запасні: Іванютенко, Бунін І., Бульбах, Жила.
“Зеніт”: Бахуринський, Токар, Піддубний, Волошко, Киценко, Шалак, Глібко, Корнійчук, Марусич, Жарий, Гринь.
Запасні: Банний, Бриж, Бражник, Бабенко, Цехмістренко, Омельченко, Зоря.

“Зеніт” не зміг скористатися осічкою “Розсошенців” і зрівнятися з ними за набраними очками у турнірній таблиці. Причиною цьому став “Зефір-ПластиКом”, який переконливо переграв одного з лідерів чемпіонату.

Вже на третій хвилині зефірівці заробили право на штрафний з лівого флангу. Виконувати стандарт пішов Кислий і класним ударом послав м’яч за комірець Бахуринському. Одразу у пам’яті згадався гол Роналдіньо у ворота Сімена на чемпіонаті Світу 2002 року. Все ж, щось схоже з тим диво-голом було. Такий несподіваний початок явно не входив у плани “Зеніту”, а “ПластиКом”, скориставшись розгубленістю суперника, створив ще декілька небезпечних моментів. На 13-й хвилині Сак діагональною передачею знайшов Гриценка. Нападник, обігравши захисника, пробив з гострого кута і влучив у стійку, хоча напрошувалася передача у центр на партнера. За три хвилини Сергій дальнім ударом намагався подвоїти рахунок, проте блискуче зіграв голкіпер. Ще один момент форвард втратив через п’ять хвилин, коли обікравши Киценко втік на побачення з Бахуринським, але влучив у сітку з зовнішньої сторони. Однак наступну свою нагоду Гриценко використав сповна. Бондаренко дальнім пасом знайшов Сергія і тому нічого не залишалося як збільшити перевагу своєї команди. Лише після другого пропущеного голу на полі “з’явився” “Зеніт”. Команда почала створювати небезпеку біля воріт Хуголя. Так на 26-й хвилині удар Жарого прийшовся прямо у руки голкіпера, а за хвилину на допомогу Роману прийшла поперечина, яка врятувала його команду після штрафного у виконанні Піддубного. За десять хвилин удача знову на стороні “Зефіру”. Жарий після подачі з правого флангу і скидки головою партнера з декількох метрів поцілив у поперечину. Правду кажуть: “Что такое не везет и как с этим бороться”. Так і не забили зенітівці в першому таймі, двічі прицьому “поцілувавши” каркас воріт.

Початок другої половини був повністю за “Зенітом”. Та проблема першого тайму, тобто реалізація моментів, так і не була вирішена. Свої нагоди по черзі змарнували Жарий, Марусич та Глібко. Виявив солідарність і суперник. Не вистачило точності на завершальній стадії Буніну та Рукавиці. А на 73-й хвилині стався, як виявилося ключовий, епізод у матчі. Піддубний віддав у штрафну на Жарого і Сергій замість того, щоб одразу пробити, почав обігрувати захисників і впав у розрахунку на пенальті. Та свисток арбітра промовчав. Цим вдало скористалися футболісти у зелено-білій формі, швидко переправивши м’яч на свого єдиного у цьому матчі нападника. Сергій Гриценко легко, як на мотоциклі, обійшов захисника і влучно пробив повз Бахуринського. Зовсім неочікуваний перебіг подій. Володіючи ініціативою протягом всієї другої половини, “Зеніт” не лише не зумів забити, а й прогавив швидкий випад суперника. Свого зенітівці все ж досягли, але цей гол лише підсолодив гіркоту поразки. Хоча забитий м’яч підбадьорив футболістів і вони почали грати ще активніше, намагаючись повернути пані Фортуну на свій бік. Але багато було втрачено у першому таймі. У кінці зустрічі пішла справжня жорстка чоловіча боротьба з обох сторін. Арбітру довелося все частіше зупиняти гру через порушення правил. А апогею вона досягла за сім хвилин до закінчення матчу, коли спочатку Рябенко пішов у не зовсім чистий підкат ззаду, а у відповідь отримав від Корнійчука по спині. Головний рефері матчу Олександр Барило без вагань показав обом червону картку і попросив їх залишити межі поля. Закінчення матчу пройшло у темряві – можна лише здогадуватись як футболісти бачили м’яч і один одного. Тому виникає логічне запитання чи не пора матчі розпочинати хоча б на півгодини раніше? Зустріч закінчилася впевненою перемогою “ПластиКому” 3:1, а тренер “Зеніту” ще довго після фінального свистка вказував арбітру на його помилки на футбольному полі.

Погода