Новини - 08-02-2010, 04:02 - sasa 57

Змагалися атлети

Змагалися атлети

На базі дитячо–юнацької спортивної школи «Авангард» провели чемпіонат області з греко-римської боротьби. Цей вид спорту виник у Давній Греції. Так, математика Піфагора та  філософа Платона їхні сучасники знали ще й як уславлених борців. У римлян атлетів-«класиків» визнавали кумирами. Серед наших сучасників найбільше прославився уродженець села Красенівки на Черкащині Іван Піддубний. Він боровся до 70 років і шість разів виборював титул чемпіона світу та один раз чемпіона Сполучених Штатів Америки. Двоє українців завойовували і олімпійські медалі. На Полтавщині цей спорт культивують у спеціалізованій  школі «Авангард». Є секції у Хоролі, Глобиному, Решетилівці, Миргороді, Диканці. 
За останні п’ять  років на багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірах гучними перемогами заявили про себе юні атлети з Миргорода. А наставнику борців Сергію Шудегову днями присвоїли звання заслуженого тренера України
. Призерами Національного Кубка з вільної боротьби стали Олексій Лахно – третє місце та Віктор Кикоть (п’яте). Обох тренує Володимир Кочерга.

ТРК “Лтава”

Погода