Новини - 16-02-2010, 10:02 - sasa 236

Змагалися юні борці

На базі Полтавської ДЮСШ „Авангард” відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1993-1995 років народження.

Більше ста юних спортсменів, що представляли Полтаву, Миргород, Зіньків і Лубни Полтавський і Лубенський райони, вели боротьбу за медалі змагань. Найвдаліше виступили лубенці, які у своїх вагових категоріях вибороли чемпіонські звання. У вазі до 38 кг перемогла юна новооріхівчанка з Лубенського району Валентина Плескач, вихованка тренера ДЮСШ „Колос” Володимира Слинька. Серед його підопічних ще чемпіонами області стали Аліна Харченко (вага до 56 кг), Владислав Латенко (до 63 кг), Богдан Курило (до 69 кг), що навчаються у ЗНЗ № 8, і Катерина Линник (до 49 кг) з НВК № 9. Також ІІІ місце посів Олександр Говоруха (до 50 кг) з Новооріхівки. Чимало медалей здобули вихованці тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Сергія Кривошеї. Переможцями стали Андрій Слюсенко (до 85 кг), Сергій Горевий (до 58 кг), Марина Білан (до 46 кг) і Тетяна Абаньшин (до 56 кг). Срібні нагороди вибороли Сергій Щуров (до 100 кг) і Наталія Горбатенко (до 65 кг), а „бронза” дісталася Ярославу Глущенку (63 кг) та Миколі Кравцову (до 76 кг). Лубенець Віталій Оларь (ЗНЗ № 8), підопічний молодого лубенського тренера Руслана Товкача з ДЮСШ, теж виборов золоту нагороду у вазі до 76 кг. А „бронза” дісталася учню ЗНЗ № 2 Максиму Сірому (вага до 46 кг). Також вдало на змаганнях виступили лубенці Ярослав Глущенко, Микола Кравцов, Костянтин Сірий, Денис Дудник та Костянтин Харченко. Чимало медалей здобули спортсмени тренера полтавської ДЮСШ «Авангард» Івана Блащака. Його підопічні стали чемпіонами Полтавщини:  Юрій Петренко (до 42 кг), Денис Янош (до 46 кг), Віктор Блащак (до 50 кг) і Олександр Дряпак (до 54 кг). Ще чемпіоном області став вихованець тренера Миргородської ДЮСШ Олексія Кваші. Це Володимир Гнатенко у вазі до 100 кг посів І місце