Новини - 25-01-2010, 06:01 - sasa 2

Змагання найвищого національного рівня

Змагання найвищого національного рівня

Міністерство у справах сімї, молоді та спорту затвердило календар змагань, які відбуватимуться в Україні у 2010 році – з різних видів спорту і у різних \”категоріях\”: олімпійські види спорту, неолімпійські, спорту ветеранів та інвалідів. Деякі змагання найвищого національного рівня проходитимуть на Полтавщині.

У наших краях відбуватимуться такі турніри з олімпійських видів спорту:

Велоспорт-маунтенбайк
Чемпіонат України (чоловіки та жінки до 23 років) та Кубок України (3 етап) – 13-16 травня (Полтава).

Велоспорт-шосе
Відкритий чемпіонат України в багатоденній гонці  до Дня Прапора України (юніори) – 18-22 серпня (Кременчук).
Кубок України з велосипедного спорту (крос) ІІ етап (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські змагання (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) – 1-3 жовтня (Кременчук).
Фінал Кубка України з велосипедного спорту (крос) (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські змагання (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) – 5-7 листопада (Кременчук).

Веслування на байдарках і каное
Кубок Федерації – 18-20 жовтня (Комсомольськ).

Волейбол
Міжнародний турнір пам\’яті А.Кузнецова серед юнаків – 24-29 січня (Полтава).

Волейбол пляжний
Зимовий чемпіонат України (дівчата 1993-94 р.н.)  2 тур – 3-6 лютого (Кременчук).

Кінний спорт
Всеукраїнські змагання пам\’яті Б.І.Мурашова – 28 квітня-1 травня (Полтавська обл.).
Відкритий чемпіонат Полтавської області з конкуру – етап кубка України з конкуру – 7-9 травня (Полтавська обл.).

Теніс настільний
Меморіал О.Бикова – 22-26 жовтня (Полтава).

Триатлон
Чемпіонат України з триатлону (юнаки) – 6-8 (Комсомольськ).

Неолімпійські види спорту
Армспорт
Кубок України – 1-й етап. Всеукраїнський турнір – 7-9 вересня (Полтавська обл.).

Бойове самбо
Міжнародний турнір класу \”А\” – 26-27 червня (Полтава).   

Городковий спорт
Кубок України – 1 етап. Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1992-1995 р.н. Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 1996 р.н. та молодші – 2-4 квітня (Кременчук).

Мотокрос

IX етап Кубка України (мотокрос) – 7-9 травня (Гадяч).
ІV-й етап чемпіонату України (мотокросу) – 31 травня-1 червня (Полтава).
XI етап Кубка України (мотокрос) – 5-6 червня (Хорол).
ІІ етап чемпіонату України (з колясками, мотокрос) (група Б) – 11-12 липня (Полтава). Пауерліфтинг
Кубок України – 6-10 грудня (Полтавська обл.).
Чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ та ШВСМ – 10-14 грудня (Полтавська обл.).

Футзал
Чемпіонат України серед юнаків 2000 р. нар. (фінал) – 28-31 січня (Кобеляки).
Чемпіонат України серед жінок 2009-2010 рр. – 1 ліга –  відбірковий етап – 2 тур – 16-19 лютого (Гребінка).
Чемпіонат України серед юніорок до 19 років (фінал) – 9-12 березня (Гребінка).
Чемпіонат України серед дівчат 1993-1994 років народження (фінал) – 23-26 березня (Гребінка).
Чемпіонат України серед жінок – молодіжна ліга (фінал) – 14-17 травня (Гребінка).
Чемпіонат України серед дівчат 1997-1998 рр.нар. (фінал) – 20-23 травня (Гребінка).

Шахи
XXIV відкритий чемпіонат України з розв\’язування шахових композицій – 1-3 квітня (Полтава).

Шахматный портал в виде сообщества шахматистов.

Шашки

Півфінал чемпіонату України з шашок-100 серед чоловіків і жінок – 5-11 липня (Полтава).

Спорт інвалідів
Спорт інвалідів з вадами зору
Чемпіонат України з голболу (чоловіки) – 19-24 квітня (Полтава). 19.04.10
Кубок України з голболу (чоловіки) – 20-25 вересня (Полтава).
Спорт інвалідів з вадами слуху
Чемпіонат України з футболу (центральна зона) – 2-8 травня (Лубни)
Чемпіонат України з футзалу (фінал) – 23-30 листопада (Полтава).
Спорт інвалідів з вадами опорно-рухового апарату
Чемпіонат України з шашок – 10-18 грудня (Полтавська обл.).

Спорт ветеранів з неолімпійських видів спорту
Скелелазіння
Чемпіонат України серед ветеранів – 13-14 лютого (Полтавська обл.).

Пауерліфтинг
Чемпіонат України серед ветеранів – 15-18 квітня (Полтава).

Підготував Степан СТАВКОВИЙ

Погода