Новини - 15-06-2011, 11:06 - sasa 204

Золото і бронза ветеранів

Подію, яка відбулася у селищі Кирилівка Запорізької області, цілком можна назвати фестивалем гирьового спорту серед українських ветеранів.

Там одночасно пройшли чемпіонат України з гирьового двоборства і IV Всеукраїнські Ігри ветеранів з гирьового спорту. Чемпіоном країни серед ветеранів і переможцем Ігор став силач з Полтавщини Сергій Ястреба. Він завоював золоту медаль серед ветеранів до 55 років у ваговій категорії до 75 кг. У поштовху двох 24-кілограмових гир Ястреба показав результат – 110 поштовхів, а у ривку – 214 (його сума – 324). Бронзовим призером у цій же віковій категорії, але у вазі понад 90 кг став ще один атлет з Полтавщини Микола Брикін: поштовх – 85, ривок – 115, сума – 200, повідомляє кореспондент \”ПС\” Ігор ЧЕРЧАТИЙ.