Аматори - 08-10-2010, 01:10 - sasa 39

\»Зоря\» — чемпіон!

\»Зоря\» — чемпіон!

Руденківська команда четвертий рік поспіль завойовує звання чемпіона Новосанжарського району з футболу.

У поєдинку 16-го туру команді з Руденківки досить було перемогти «Штурм» із Великих Солонців, щоб остаточно оформити своє чергове чемпіонство. «Зоря» без проблем переграла суперника із рахунком 9:2 і за два тури до кінця першості вкотре стала чемпіоном. Новосанжарська «Сила ради» відстала від суперника на сім очок і за дві останніх гри відіграти цю перевагу не зуміє суто математично. Замикає трійку призерів «Чиста криниця» із Драбинівки, яка ще, напевно, спробує поборотися за другу сходинку.

У другій лізі лідером лишається шедіївський «Лиман», який у черговому турі розгромив «ДЮСШ» із Нехворощі із рахунком 2:10. А от нехворощанська «Оріль» у минулому турі зазнала технічної поразки, що суттєво зменшило її шанси на чемпіонство.

Наводимо всі результати матчів цього туру.

І ліга. ФК «Зоря» (Руденківка) — «Штурм» (Великі Солонці) — 9:2; «Старт» (Писарівка) — «Сила ради» (Нові Санжари) — 0:8; «Газовик» (Нові Санжари) — «Маяк» (Малий Кобелячок) — 1:0; «Чиста криниця» (Драбинівка) — «Авангард» (Попове) — 4:4.

ІІ ліга. «Юність» (Галущина Гребля) — «Ворскла» (Забрідки) — 3:3; «ДЮСШ» (Нехвороща) — «Лиман» (Шедієве) — 2:10; «Лиман-2» (Шедієве) — «Юність» (Галущина Гребля) — 3:0 (технічна поразка); «Ворона» (Лелюхівка) — «Оріль» (Нехвороща) — 3:0 (технічна поразка). Крім цього, із команди «Темп» (Суха Маячка) знято 3 очки за те, що у грі із «Ворсклою» (Кунцеве) приймали участь незаявлені гравці.

У черговому турі обласної першості новосанжарський «Стандарт» на виїзді зустрічався із командою «Маяк» (Котельва). Виїзд для обох наших команд видався невдалим — «молодіжка» поступилася із рахунком 2:0, а старші мінімально програли 2:1. Єдиний гол у складі «Стандарту» провів з пенальті Віталій Баранович.

Ехо з регіону

Погода