Міні-футбол - 13-02-2010, 09:02 - sasa 9

\”Зоря\” йде без втрат

\”Зоря\” йде без втрат

Відбулися ігри чергового туру першості Новосанжарського району з міні-футболу. Деякі команди виступили цілком очікувано, а ось деякі подарували глядачам справжні сюрпризи.

Почався ігровий день зустріччю між «Чистою криницею» з Драбинівки та «Ворсклою» із Забрідок. Забрідчанська команда знову сповна продемонструвала свою нестабільність та непередбачуваність. У першому таймі по досить-таки важкій грі «ворскляни» зуміли схилити удачу на свій бік і на перерву пішли із перевагою в один м’яч — 3:2. Але, другий тайм, знову продемонстрував повну незібраність команди при захисті власних воріт. «Чиста криниця» зуміла спочатку зрівняти рахунок, потім вийти вперед, а врешті-решт і зовсім розгромити суперника. Підсумковий рахунок — 9:4.

У наступному поєдинку мірялися силами «Ніка» та «Новосанжарський НВК». «Вчителі» вийшли вперед і тривалий час тримали гру під своїм контролем. Неабияким чином завдяки впевненій грі свого голкіпера Василя Радчича. Але «Ніка» на досвіді та майстерності таки зуміла відігратися і навіть повести в рахунку. На останніх хвилинах на полі спалахнули не зовсім футбольні пристрасті. Гравці кілька разів грубо порушили правила і в одному з таких епізодів, суддя показав форварду «НВК» Андрію Чумаку «червону» картку. На тому гра фактично і скінчилася. 5:4 — перемога «Ніки».

Після цього на штучний газон вийшли «Темп» та «Сила ради». Новосанжарські футболісти прагнули реабілітуватися після великої поразки «Фортуні» і на цю гру вийшли максимально зібраними. І хоча перевага з початку гри була на боці «Темпу», «силорадівці» грамотно оборонялися і гостро контратакували. В одній з таких атак вони і відкрили рахунок. «Темп» напружився і зрівняв. Але у другому таймі гравець «Сили ради» Андрій Томілін двічі реалізував свої моменти і приніс команді дуже потрібну перемогу — 3:1. «Сила ради» повертається у трійку призерів!

У своєму поєдинку лідер першості Руденківська «Зоря-1» без проблем переграла Великосолонцівську «Фортуну» — 7:4. А в заключній грі «Зоря-2» та «Газовик» розійшлися єдиною цього дня нічиєю — 3:3.
Гру між «РВ УМВС» та «Стандартом» перенесли через залучення гравців міліцейської команди до чергування на виборчих дільницях.

Володимир Паршевлюк,
«ЕХО з регіону»

Погода