Першість Полтавщини - 14-05-2010, 11:05 - sasa 221

«Темп» (Градизьк)  –  ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – 4:3
«Темп»: Глушко, Кравчук, Кіріченко, Орендаренко, Розка, Ларіонов, Гавренков, Мірко, Колісніченко, Богиня, Безверхий.
«Ворскла»: Казаков, Радченко, Папірний, Палієв, Потапенко, Марусич, Пустовіт, Шмиголь, Хромов, Бараник, Артеменко.
Попередження:  Потапенко (8), Кравчук (45), Козаков(55), Радченко (68).
Судді: О.Кривогуз, А.Няйко, Р.Горбенко (Кобеляки)
12 травня 2010 року. Градизьк. 500 глядачів.
Юнаки – 0:4

Після нічиїх у попередньому турі  команди влаштували справжній день відкритих дверей, точніше воріт. Особливо показовим в цьому плані став другий гол господарів. На той час рахунок уже був 1:1. Воротар ворсклян за межами штрафного майданчика недозволеним прийомом  зупинив Юрія Безверхого. Але замість того, щоб швиденько зайняти своє місце у рамці  кіпер почав щось доводити судді. До нього долучилися майже всі захисники. А в цей час Юрій Богиня спокійно поставив м’яч і з місця  порушення    покотив його у порожні ворота. 2:1.  І все ж перший тайм закінчився унічию. Свій момент реалізував Ярослав Хромов.

Початок другого розпочався для градизької команди невтішно. На 49 хвилині  Вячеслав Потапенко виводить «Ворсклу вперед. Після цього господарі розпочали штурмувати володіння біло-зелених. І на 77 хвилині рикошет, після удару Євгена Розки, допоміг зрівняти рахунок. А коли до кінця матчу залишалось дві хвилини Юрій Безверхий, на радість численних вболівальників, приносить перемогу «Темпу».