Підтримати сайт

Привіт. Якщо ви зайшли на цю сторінку – значить зацікавилися тим, як можна допомогти Сайту вболівальників ФК «Ворскла».

На різних етапах розвитку ресурсу завжди були небайдужі люди, які допомагали на волонтерських засадах. Проте у адміністрації є розуміння того, що в ХХІ-му столітті часи волонтерства поступово відходять у минуле й будь-яка робота повинна бути оплачена: будь то фотограф, який знімає на матчах, чи програміст, який здійснює технічну підтримку.

Зараз на сайті іноді розміщується реклама, але надходжень за неї лише частково вистачає на оплату хостинга й домена. Ви можете підтримати Сайт уболівальників ФК «Ворскла» фінансово й зробити внесок у появу цікавих аналітичних матеріалів, ексклюзивних інтерв’ю, архівних фото та відео, нових протокольних даних по матчам «Ворскли» в чемпіонатах Радянського Союзу.

Саме фінансова підтримка має стати маркером того, чи є зараз запит у вболівальників на контент такого виду. Якщо ж запиту немає, то вся наша робота не має сенсу, і час, який ми витрачаємо на розвиток сайту, можна направити для розвитку інших більш життєздатних і затребуваних проектів.

Як буде розвиватися ситуація далі – покаже час. Поки ж ви можете підтримати сайт, поповнивши спеціально відкриту для цього банку.

З повагою, адміністрація сайту