АМІЛЕХІН Сергій
ПІНДЄЄВ Олександр
СІНІЦИН Андрій

Складається враження, що "Ворсклі", аби вона краще заграла, потрібен стимул. Десь місяць тому своєрідним стимулом стали для команди особисті призи, що їх установили, а по закінченні гри вручили І. Кислов та О. Моргун, гравці великотирновського  "Етера".

Минулої неділі стимулом (а може, команда відчула відповідальність?) виявилася поява на гостьовій трибуні представника Президента України в Полтавській області М. І. Залудяка та керівників міста. Втім, коли диктор це оголосив, "Ворскла" вже вела у рахунку 2:0, а потім заграла ще активніше. І не раз трибуни вибухали оплесками на адресу О. Стороженка і нападаючих.

Хоча віддамо належне гостям: перша чверть години зустрічі — за ними, Вони всією командою "затисли" "Ворсклу" біля її воріт. Найактивніший був у "Росі" Макаров. 4 кутових було подано за цей час, але завершальні удари виявилися неточними. Поступово ініціативу перехопили полтавці. Трибуни аж вщухли на мить, аби вибухнути громом, коли минала перша чвертьгодинка. Та удар Лукаша прийшовся у хрестовину воріт.

Далі все стало на свої місця. Той же Лукаш на 43-й хвилині реалізував пенальті. Через 20 хвилин філігранну передачу Доронченка замкнув головою Піндєєв — 2:0. Й той же Піндєєв використав точну прострільну передачу Левчука – 3:0, а четвертий гол Лукаша - можна віднести до розряду несподіваних. Полтавець помітив, що Колесников необачно вийшов далеко вперед і, як із гармати, "вистрілив" метрів із 40.

Грали ворскляни відповідально і заслужено перемогли одну з команд, яка перебувала у трійці лідерів. 10 червня полтавці приймають "Скалу", а 13 червня — "Закарпаття".