КИТАЙКО Ігор
КАМІНСЬКИЙ Ігор
БОНДАРЧУК Олександр

З мінімальний рахунком

Заволодівши ініціативою, вінничани уже в дебюті матчу провели кілька гострих атак, які мало не закінчилися голом. Зокрема, міг відзначитися Е. Акбаров, та, перебуваючи у вигідній позиції, забарився з ударом. І надалі "Нива" мала відчутну перевагу, наступала великими силами, що врешті-решт привело до взяття воріт. Після потужного удару О. Бондарчука м'яч потрапив в захисника гостей і від нього зрикошетив у сітку. Сталося це на останній хвилині першого тайму.

Друга половина зустрічі теж пройшла під диктовку господарів поля, але збільшити рахунок їм не вдалося. Після цієї перемоги вінничани набрали 32 очка і займають сьоме місце.

Наводимо результати інших матчів: "Волинь" - "Зоря" Бц. - 0:1, СФК "Галичина" - СКА Од. - 3:1, "Спартак" - "Ширак" - 2:0, "Старт" - ФСК "Лорі" - 2:0, "Даугава" - "Дніпро" - 3:0, "Іскра" - "Зоря" Лг. - 2:2, "Нива" Тр. - "Закарпаття" - 4:2, "Карпати" - "Балтика" - 2:1, "Буковина" - "Кремінь" - 2:0, "Динамо" - "Хімік" - 1:1.

Наступний тур відбудеться 20 вересня. Вінницька "Нива" гратиме на виїзді із "Закарпаттям".

"Вінницька правда", 15 вересня 1990 року (субота).

Дві поразки

Чернівецька "Буковина", витративши найменше очок, залишається потенціальним лідером другої ліги (західна зона) чемпіонату, СРСР. Чергові два очка вона здобула позавчора вдома, вигравши у кременчуцького "Кременя" - 2:0. У "Буковини" - 37 очок, у "Кременя" залишилося 31.

Невдача знову спіткала полтавську "Ворсклу", яка у Вінниці програла місцевій "Ниві" - 0:1. Це четверта підряд поразка полтавської команди.

У черговому турі "Кремінь" і "Ворскла" участі не беруть, а 23 вересня, в неділю, зіграють матч між собою. Відбудеться він у Кременчуці. І, певно ж, як завжди, викличе підвищений інтерес. Обидві команди стараються не "випасти" у турнірній таблиці з першої десятки команд. Нині "Ворскла" відстає від "Кременя", на два очка".