Пз Україна ВОРОТЕЛЯК Андрій Нп СРСР РЄЗНІК Юрій

ХОРУЖИЙ Олег
БОГДАНЕЦЬ Валерій
ВЛАСЕНКО Ігор

Добрі гостини

«Позавчора з тринадцяти матчів чергового туру чемпіонату країни серед українських команд другої ліги шість закінчилися внічию. По очку записали у свій актив обидві полтавські команди, які грали не полях суперників. «Ворскла» у місті Біла Церква витримала натиск місцевих динамівців: рахунок не було відкрито. Захисник команди гостей Олег Кривенко одержав приз кращого гравця матчу.
А ось в Черкасах кременчуцький «Кремінь», як і в попередніх двох матчах, гостро атакував у першому таймі ворота господарів поля. Лише двадцять хвилин відділяли дебютанта чемпіонату від третьої підряд перемоги в гостях. Після забитого Тіберієм Карпонаєм м'ячакременчужани протягом 56-и хвилин утримували переможний рахунок. Аж на 70-й хвилині гравець «Дніпра» Юрій Смагін відновив рівновагу — 1:1. Але й п'ять очок із шести, здобутих «Кременем» на виїзді, теж, погодьтесь, відмінний результат. Тим паче, для дебютанта. Вдалими виявились у ці дні гостини і для «Ворскли», яка набрала чотири очка у зустрічах з тими командами, що й «Кремінь».

О.Кулик.
«Зоря Полтавщини» № 89 (17189), 18 квітня 1989 (вівторок).

НІЧИЯ В ГОСТЯХ

«Матч у Білій Церкві пройшов у рівній спортивній боротьбі. Обидві команди приділяли більше уваги обороні, але при нагоді швидкими контратаками робили спроби досягти результату.
Жодній із команд протягом 90 хвилин матчу так і не вдалося провести м'яч у сітку воріт суперників. Хоча моменти для цього були як у динамівців, так і футболістів "Ворскли".
Мабуть, не випадково після завершення гри кращим гравцем у команді-гостей було визнано саме опорного захисника Олега Кривенка».

Ю.ВОЛКОВ.
«Комсомолець Полтавщини» № 46 (4918), 18 квітня 1989 (вівторок).

«… Полтавська «Ворскла» в Білій Церкві завершила матч безрезультатно з місцевими динамівцями й перебуває на дев'ятому місці в турнірній таблиці.
У наступному турі наші земляки — і «Кремінь», і «Ворскла» — вихідні, а 25 квітня зустрінуться між собою в Кременчуці».

«Кременчуцька зоря», 20 квітня 1989 (четвер)