БУГАЙОВ Віталій
МИКІЙЧУК Андрій
РОТАНЬ Олексій
ДОНЕЦЬ Олександр

Після впевненої перемоги краснопільців над “Гірником-Спортом” з рахунком 3:1 багато хто сподівався на позитивний результат у матчі на своєму полі з “Ворсклою-2”. Тим більше, що полтавська команда нинішнього сезону грає не в найкращий свій футбол. Але матч на виявився не лише нерезультативним, а й відверто нудним, як кажуть, без моментів. Щоправда, як належить господарю, мав легку ігрову перевагу, але втілити бодай в один м’яч так не зміг. Перший більш-менш небезпечний момент виник біля воріт “Ворскли-2” на восьмій хвилині. Бугайов зіграв у з партнером по команді, стрімко пройшов оборонця полтавців навісив у штрафний майданчик “Ворскли-2”. Але ніхто з гравців на цю передачу не відгукнувся. На наступний гострий епізод довелося чекати десять хвилин. Цього разу на схожу передачу Бугайова, який був найактивнішим у складі ”Явора”, відгукнувся Володимир Мигаль, але дотягнутися головою до м’яча не зміг. На 21-й хвилині Костянтин Бублик зробив чудову передачу у карний майданчик полтавців, але передача була неочікуваною не лише для оборонців “Ворскли-2”, а й для нападників “Явора”. Як наслідок, непоганий момент для взяття воріт гостей було змарновано.

Потрібно віддати належне полтавцям. Вони не були “хлопчиками для побиття” вміло руйнували нечисленні атаки “Явора”. А на 23-й хвилині організували непогану контратаку, але Олександр Ротань не зміг скористатися з нагоди, яка йому випала. На цьому моменти у першому таймі вичерпалися. все, що побачили глядачі, це жовті картки, котрі арбітр показав краснопільцю Шелесту та полтавцю Бортнику.

Початок другого тайму був за “Ворсклою-2”. як наслідок, полтавці перші створили небезпечний момент. Це Олександр Нечипорук завдав потужного удару, але, на щастя для “Явора”, неточного. Надалі якщо гострі моменти виникали біля обох воріт, то здебільшого після розиграшу “стандартів”. Щоправда, одного разу м’яч таки влучив у сітку, але зовнішнього боку, після того, як Дмитро Молочай прорвався флангом до воріт “Ворскли-2” вдарив з гострого кута. Тренери обох команд усередині другого тайму зробили низку замін, але для жодної з команд на результат це не вплинуло. Глядачі побачили відкритий футбол лише на останніх хвилинах матчу, який так закінчився з рахунком 0:0.