ГОЛОВКО Андрій
КАЧУР Руслан
ШИПА Олександр
КОШЕЛЮК Олег

Після гучної перемоги над запорізьким “Металургом” ворскляни ще не здобули жодного очка як вдома, так і на виїзді. Ось і цього разу, приймаючи на своєму майданчику черкаське “Дніпро”, пропустили вже в першому таймі два голи. На 22-й хвилині матчу полтавські захисники не порозумілися між собою, чим скористався “дев’ятка” гостей Качур.

Так, уже на 12-й хвилині рахунок став 1:0 на користь “Дніпра”. Такий перебіг подій явно не влаштовував господарів. Вони пішли в напад великими силами, але треба віддати належне оборонцям гостей, вони встигали перехоплювати на вістрі передачі полтавців. Грали не на “відбій”, а чітко адресували м’яча своїм партнерам. І все ж полтавські нападники змогли зрівняти рахунок на 22-й хвилині. Вони отримали право на кутовий. М’яч одержав неприкритий нападник “Ворскли” Гришин, який без підготовки несподівано сильно вдарив по воротах “Дніпра”. Стрибок голкіпера Чопика не врятував гостей. Рахунок став 1:1.

Дніпряни після цього пішли в атаку більшими силами, особливо відзначалися активністю центральний нападник Качур, Багиров та Шипа. Саме Руслан і став автором дубля. Він у штрафній площині полтавців, уже лежачи, зумів проштовхнути “кулю” у ворота “Ворскли-2”. Були моменти у подальшому змінити рахунки у гравців обох команд. Але скільки нагод змарнували футболісти! Здавалося, матч так і закінчиться. Але на 77-й хвилині суддя матчу Юрій Лень “знайшов руку у захисника полтавців”, хоча м’яч попав у лікоть гравця, і призначив пенальті, який чітко реалізував Казанюк, — 3:1.