БЕЛМОХТАР Саїд
ДАЦЮК Роман
КОБІКОВ Дмитро
ГУД Євген

П-Е-Р-Е-М-О-Г-А! Її не могло сьогодні не бути! Важка, трудова і водночас заслужена перемога. Колектив згуртувався навколо головної мети – перемоги у конкретному календарному матчі України. Так склалися обставини, що домашній поєдинок проти хмельницького «Динамо» став для «Славутича» ледь не ключовим в осінній частині чемпіонату країни. Черкащани перервали свою програшну серію матчів у поточному сезоні і таким чином збільшили відрив у особистому протистоянні з хмельничанами до восьми перемог поспіль.

Зі стартового свистка господарі поля міцно прихопили свого опонента. Лівий фланг задавав темп наступальним діям славутчан. За фол на Романові Дацюку був призначений штрафний удар у бік воріт приїжджої команди. На удар Євгена Тарасенка Іван Фельде зреагував, відбивши м’яча перед собою, проте голкіпера динамівців підстрахував Дмитро Бєлов. За мить після подачі Шандора Вайди від кутового прапорця Дацюк підрізав шкіряну кулю під поперечку – і знову Фельде виручає хмельниччан.

На 15-ій хвилині рейд Михайла Сергійчука у півполя був зупинений недозволеним прийомом на підступах до карного майданчика гостей. Після удару Вайди зі стандарту м’яч рикошетом від Ігоря Гончара по дузі перетнув лінію воріт – 1:0. Господарі відразу ж спробували закріпити свій успіх двома небезпечними ударами Євгена Гуда та Олександра Ніколайчука з далекої відстані.

У другому таймі гра пішла на зустрічних курсах. В актив «Динамо» занесемо дальній підступний постріл Віктора Станенка та удар головою Дмитра Бєлова після подачі від кутового прапорця. Господарі не залишилися у боргу: спочатку Роман Дацюк, розхитавши захисників, намагався поцілити в дальній кут воріт хмельниччан, а потім Євген Тарасенко своє підключення на розіграш кутового завершив ударом вище воріт.

На 77-ій хвилині вкидання м’яча з аута могло дорого коштувати черкащанам – шкіряна куля рикошетом від плеча Євгена Тарасенка опустилася на поперечку воріт Андрія Лєнчінкова.

Усі намагання гостей зрівняти рахунок відразу ж наражалися на контрвипади славутчан: Вайда і Ткаченко миттєво запускали на флангах Сергійчука та Дацюка, також відмітимо підключення до атак незмінного капітана «Славутича» Євгена Гуда.

Уже в найближчу середу черкаський «Славутич» проведе виїзну календарну гру проти столичної «Оболоні-2».