КРУГЛЯК Ярослав
ПАНОВ Олександр
КРАВЧЕНКО Дмитро

"Ворскла" наближається до "Динамо"

Полтавська «Ворскла» дуже активно розпочала гру, показавши, що також приїхала до Луцька заочками. І хоча Владислав Малецький в дебюті гри створив перший небезпечний момент – удар підпоперечину потягнув кіпер гостей – рахунок відкрили полтавчани. Це Юрій Павлик скориставшисьнеузгодженістю дій кіпера та центральної осі господарів, перекинув м’яча у дальній кут – 0:1.

«Волиняни» продовжували атакувати, але діяли трохи хаотично, натомість «Ворскла» методично «нарізала» фланги «Волині». У першому таймі їхній нападник Кругляк дуже небезпечнобив головою у протихід Вороб`ю, ще кілька атак закінчилися небезпечними прострілами. Підопічні Олега Федюкова відповіли двома хоч і чистими, але виходами Бабія віч-на-віч із Сидоренком.

Тренер «Волині» у перерві здійснив відразу чотири заміни, аби оживити гру, але лучани вдругепропустили вже в дебюті тайму. Никитюк у простій ситуації неподалік своєї штрафної віддав м’яча супернику, розвинулася швидка контратака, «ворскляни» перевели гру на лівий фланг атаки, Одарюк подав у центр штрафного і Панов чіткий ударом головою подвоїв рахунок – 0:2. А засім хвилин лучан відправили у нокдаун: Павлик виграв боротьбу на фланзі, прострілив в центр іКругляк забив третій гол.

Гості могли ще кілька разів забити, бо лучани щодуху помчали забивати гол престижу і кілька разівоголювали тил. Але саме відчайдушні спроби «Волині» відігратися увінчалися успіхом. СпочаткуХоменко протягнув м’яч центром, віддав праворуч на Фурмана і Денис потужним ударом увігнавкулю в дальній нижній кут воріт – 1:3. А за 3 хвилини до кінця гри Ловинюк підключився до подачі кутового (Луценко) і ударом головою сквитав ще один гол – 2:3. Суддя додав п’ять хвилин і лучани влаштували міні-штурм, який закінчився на вилученні за другу жовту картку Хоменка, - повідомляє прес-служба ФК "Волинь".