ДІЄВ Сергій
КОНСТАНКЕВИЧ Микола
АЛДОШИН Євгеній

Вистражданий гол

«Інакше, мабуть, не назвеш гол, забитий на останніх хвилинах зустрічі між херсонським «Кристалом» і полтавським «Колосом», який відбувся 8 квітня у Херсоні. Гол цей з великою надією чекали і наші
футболісти і болільники на трибунах. Херсонці часом усією командою переходили в наступ, а полтавчани усією командою захищалися. М’яч же наче зачарований, не йшов у ворота. Найшла коса на камінь – казали
болільники.
Лише на останніх хвилинах зустрічі, після гострої боротьби біля воріт гостей Т.Есебуа все ж спрямував м’яч у сітку воріт суперників.
«Кристал» переміг вдруге підряд. Тепер він має в своєму активі 4 очка з 4 можливих».

В.Бородачов,
«Наддніпрянська правда» № 83 (16294), 10 квітня 1980 (четвер).

Поразки на старті

«Команди другої футбольної ліги провели по два стартових матчі. Ці зустрічі визначили перших лідерів тривалого футбольного марафону і, як завжди, перших аутсайдерів.
Армійці Львова, ужгородська «Говерла», чернівецька «Буковина» та херсонський «Кристал» здобули по дві перемоги і очолили турнірну таблицю. «Новатор», «Фрунзенець», «Атлантика», «Шахтар», «Поділля» та «Колос» зазнали на старті двох поразок. Наші земляки програли з мінімальним рахунком — 0:1 — «Суднобудівнику» і«Кристалу».
Сьогодні полтавці приймають на своєму полі дніпродзержинський «Металург».

«Комсомолець Полтавщини» № 45 (3513), 12 квітня 1980 (субота)