ШИШКОВ Володимир
ЛЯБИК Василь
МУДРИЙ Віктор

Нереалізоване пенальті

«Без особливого труда у падінні воротар гостей узяв недбало пробитий Володимиром Войтенком 11-метровий штрафний удар. Ця недбалість нападаючого в матчі з криворізьким «Кривбасом», що відбувся позавчора в Полтаві, обійшлася «Колосу» втратою важливого очка у стартових матчах чемпіонату СРСР серед команд другої ліги класу «А». Взагалі, успіху в цій календарній зустрічі могли добитися і господарі і гості.
Запам'ятався епізод, коли на останніх секундах перед перервою Віталій Дмитренко, до речі, колишній наш земляк, який зараз виступає за «Кривбас», вийшов один на один з Анатолієм Дяченком, але на якусь мить запізнився з ударом і упустив стопроцентну можливість відкрити рахунок. Отже нічия — 0:0.
В цілому полтавці показали бліду, невиразну гру. Складається враження, наче футболісти, і в першу чергу нападаючі Олексій Борщенко, Володимир Войтенко, виходячи на матч, відбувають якусь повинність. А де ж, врешті-решт, спортивне самолюбство команди?».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 91 (14491), 18 квітня 1980 (п'ятниця).

ЗНОВУ НІЧИЯ

«Чергову зустріч «Кривбас» провів у Полтаві з командою «Колос». Матч закінчився з рахунком 0:0.»

«Червоний гірник», №74(14547), 18 квітня 1980 (п’ятниця).

ОЧКО ЗАМІСТЬ ДВОХ

«Черговий матч : першості СРСР з футболу у другій лізі класу «А» полтавський «Колос» провів на стадіоні «Харчовик» з командою «Кривбас» (Кривий Ріг).
Команди в турнірній таблиці розмістились на різних полюсах. Гості були на 6-му місці, маючи 4 очки, а «Колос» був 21-им — одне очко.
Чи слід говорити, що наші земляки бажали лише перемогти, аби поліпшити свої позиції, їх наміри стали очевиднішими вже в перші 10 хвилин. Полтавці створили чимало голевих моментів, а от точно пробити по воротах ніхто з форвардів так і не зміг. Хоч протягом усього першого тайму ініціативою володіли футболісти «Колоса», але відчувалося, що команда ще шукає манеру
гри і далеко не все в неї виходить, як хотілося б.
Другий тайм розпочався знову атаками господарів поля. Та, на жаль, досить часто прострільні передачі полтавців були неточними, а удари по воротах не мали логічного завершення.
У штрафному майданчику гостей захисники не досить чемно повелися з Олегом Вакульчуком, збивши його з ніг.
Суддя Анзор Пейкрішвілі (Донецьк) показує на 11-метрову позначку. До м'яча підходить Володимир Войтенко. Удар — і м'яч у воротаря Володимира Стрижевського.
Поєдинок, незважаючи на обопільні атаки, закінчився нульовою нічиєю. «Колос» після 4 матчів має 2 очка, 2 м'ячі забито і 4 пропущено. Два чергові матчі полтавці проведуть на поля Кіровограда і Стаханова. 4-го травня «Колос» на своєму полі зустрінеться з ровенським «Авангардом».