СЮСЬКО Володимир
ПОПОВИЧ Віктор
ВОЙТЕНКО Володимир

Вже фініш близько

«Минулого понеділка на стадіоні «Колос» у Полтаві зустрілися в черговому матчі всесоюзної першості команди які розташувалися в турнірній таблиці на різних полюсах. Полтавці ще не покинули останній рядок, а армійці Львова з 56 очками розташувалися на третьому місці і не втратили шансів на перше, бо їх київські одноклубники і футболісти чернівецької «Буковини» випереджають львів'ян лише на очко.
Перемога гостей збільшувала їх шанси захопити лідерство. А про «Колос» і говорити нічого. Зараз на фініші сезону для команди, яка опинилася в такому неблагополучному становищі, кожне очко дороге.
Полтавці пішли на штурм воріт з перших же хвилин зустрічі. Атакували всією командою, і гості змушені були просто відбивати м'яч подалі. Але гостра контратака принесла армійцям успіх, коли Володимир Юрчишин обіграв на лівому фланзі Бориса Карпенка і дав точний пас в глибину точний пас не прикритому Віктора Сухенку. Той не упустив свого шансу і відкрив рахунок.
Після цього львів'яни стали думати тільки про захист, сподіваючись лише на контратаки. Футболісти «Колоса» доклали чимало зусиль, щоб відігратися. Але це сталося вже після перерви, на 6-й хвилині Володимир Войтенко встановив рівновагу — 1:1.
16 жовтня полтавці зіграють черговий матч з ужгородською «Говерлою», яка зараз на 14 рядку в турнірній таблиці».

А.НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 237 (14637), 15 жовтня 1980 (середа).

За три кроки до фінішу

«Футбольна осінь-80 принесла побоювання прихильникам полтавського «Колоса» за можливість перебування команди в майбутньому році у другій лізі. Адже залишилося провести лише чотири матчі першості, «Колос» ніяк не покине останнього місця у турнірній таблиці. Тому кожна зустріч полтавців особливо відповідальна. Не був винятком і поєдинок наших земляків із армійцями Львова, які ведуть боротьбу за чемпіонські нагороди.
Гості досить легко захопили ініціативу. Вони набагато більше володіли м'ячем, намагалися створити для нападаючих найзручніші моменти. І все ж львів'яни добились успіху тільки після прикрої помилки захисників полтавців, які не змогли вміло розпорядитися м'ячем. Відкривши рахунок, львів'яни створили ще кілька голевих ситуацій. Та добре зіграв воротар Анатолій Дяченко.
У другому таймі нападаючий Володимир Войтенко встановив рівновагу — 1:1.
Наступний матч 16 жовтня. «Колос» прийматиме на своєму полі команду «Говерла» (Ужгород)».