МУРАДЯН Сергій
УГРЕНЧУК Роман
ОНИЩЕНКО Анатолій

Невдача в Чернівцях

«Свій черговий матч першості країни серед команд другої ліги класу «А» гравці полтавського «Колоса» провели у Чернівцях. Їх суперником були футболісти місцевої «Буковини».
Невдало зіграли наші земляки в цьому матчі. Вони зазнали поразки з крупним рахунком 0:3. Початок сезону для «Колоса» складається недобре. І це, мабуть, не збіг обставин, а результат певних прорахунків у підготовці команди до сезону. Прихильники «Колоса», численні любителі футболу сподіваються на те, що наставники команди, її гравці зроблять все, щоб нарешті «Колос» вийшов із смуги невдач, яка досить-таки затяглась».

В. ЮЛЬКО.
"Зоря Полтавщини" № 91 (14191), 19 квітня 1979 (четвер).

Так тримати!

«П'ятий тур футбольного чемпіонату серед команд другої ліги класу «А» приніс чернівецьким шанувальникам гри з шкіряним м'ячем ще одне свідчення доброго потенціалу команди, яка представляє нашу область в змаганнях вищого рангу. Справді, «Буковина», стартувавши не зовсім вдало, швидко взяла розгін і двічі на виїзді «поцілила в яблучко». А минулого вівторка на власному полі наші земляки одержали переконливу перемогу над полтавським «Колосом».
Перший тайм і половина другого тайму пройшли під знаком цілковитої переваги чернівчан. Вони атакували досить широко, залучаючи нерідко до наступальних операцій крайніх захисників.
Особливо антивним був Богуславський. Саме він на 14 хвилині з правого краю, майже з кута поля, подав штрафний удар і нападаючий Мороз в падінні головою направив м'яч у ворота полтавчанина Дяченка. А через дві хвилини, знову таки за участю Богуславського, пройшла ще одна швидкісна комбінація, яку завершив прицільним ударом у і ворота «Колоса» чернівецький півзахисник Угренчук. На 39 хвилині міг збільшити рахунок нападаючий Шмундяк, котрий вийшов один на один з воротарем суперників. Але чернівчанин пробив прямо в нього. На жаль, під кінець першого і тайму гра набрала надто різкого характеру, в результаті чого були травмовані захисники Калита і Рабич, яких довелося замінити.
Після перерви був період, коли полтавчани одержали деяку територіальну перевагу, заграли трохи активніше їх нападаючі, зокрема Войтенко (№11). Та невдовзі гості втратили свій запал і почали турбуватися лише про те, щоб не пропустити ще гол. Та намагання виявилися даремними. На 77 хвилині захисника Богуславського (вже вкотре він брав участь в атаці!) збивають на штрафному майданчику гостей. Ковба чітко реалізує 11-метровий штрафний удар. 3:0 на користь «Буковини».