Гравець відсутній у базі даних. Нп СРСР ВОЙТЕНКО Володимир

Україна Віктор ЖИЛІН Україна Станіслав БАСЮК

Допомогли суперники

«ЛОКОМОТИВ» (Вінниця) — «КОЛОС» (Полтава) — 1:1
«У звітному матчі перевага господарів поля була безперечною. В середньому майже кожні п'ять хвилин залізничники створювали один небезпечний момент. Та, незважаючи на це, вони не провели жодного гола. Правда, один їм був зарахований завдяки допомозі капітана «Колоса» Ю. Мармача. Він, зупиняючи атаку «Локомотива», не зумів у складній ситуації переправити головою м'яч на кутовий, а надіслав його в сітку своїх воріт. Сталося це на 25-й хвилині поединку.
Під кінець гри, чомусь повіривши в таку несподівану і легку перемогу, подоляни заспокоїлись і «прогавили» нападаючого гостей І. Шарія. Спочатку його удар воротар О. Сивак зумів взяти, але все це було настільки несподівано, що м'яч одразу вилетів з рук і полтавчанин скористався цим. Отже, нічия — 1:1».

П. ПИЛИПЧУК.
«Вінницька правда», 22 жовтня (неділя).

ЦІНА ПОМИЛОК

«Останню зустріч на власному полі в нинішньому сезоні «Локомотив» провів з полтавським «Колосом». Мабуть, відчуваючи свою заборгованість перед вболівальниками, залізничники у цій грі прагнули показати все, на що сьогодні спроможна команда. І поблизу воріт полтавчан закрутилась така карусель, що любителі футболу вже не мали сумніву щодо перемоги, мова йшла тільки про те, з яким рахунком закінчиться поєдинок.
Втім, початок гри міг насторожити. Зрізався м'яч у Пількевича і розгублені форварди «Колоса» не змогли використати цей дарунок. Потім після удару полтавчан м'яч прокотився біля штанги.
Та залізничники швидко справились з хвилюванням і міцно перехопили ініциативу у свої руки. Вже через кілька хвилин виникла перша гостра ситуація біля воріт гостей, коли воротар Садковський випустив м'яча у своєму майданчику. Потім друга, третя...
Але те, що не змогли форварди вінничан, зробив захисник гостей Мармач. Після гострого прострілу Касанова він, несподівано для себе , спрямував м'яча у власні ворота.
А вінничани підбадьорені цим успіхом, тривалий час вели штурм воріт полтавчан. Та збільшити рахунок їм не вдалось. А ось гості за півтори хвилини до кінця матчу використали помилку вінничан і зрівняли рахунок.

Б.ВОЛОДІН.
«Комсомольське плем'я», 26 жовтня 1978 (четвер).

“Локомотив” Вінниця – “Колос” (Чемпіонат СРСР. 1978. Друга ліга. ІІ зона. 41 тур)