САКАЛОВ Володимир
ГАКМАН Іван
КОДРЯНУ Іван

ВДАЛІ ЗАМІНИ

«Дебют і ендшпіль цього поєдинку були явно за господарями поля: вони атакували багато, наполегливо, створили чимало нагод для взяття воріт суперника і, як бачимо, дві з них використали. А ось міттельшпіль, тобто середина гри, був за полтавцями. Але розповімо про все по порядку.
Гол у ворота «Колоса» влетів вже на третій хвилині зустрічі. Це Самуляк, отримавши вчасну передачу, скинув собі м’яч на ногу і метрів з 15 сильно пробив. Удар був настільки сильний, що воротар «Колоса» випустив м’яч з рук і він повільно вкотився в лівий нижній кут воріт.
Поступово гості активізували свої дії, вирівняли гру і під завісу першого тайму встановили рівновагу.
У другому таймі тренери «Буковини» роблять дві заміни, які, як виявилося потім, були дуже вдалими. Гакман впевнено взяв у свої руки гру в центрі поля, паси його здебільшого були точними, ін. часто переводив м’яч з одного краю поля на інший., зміщуючи тим самим акцент атаки. І другий гравець – Левіт, що вийшов на заміну нового гравця «Буковини» Соколова (
прим.-Сакалова), діяв також вдало. Саме Левіт за чверть години до кінця зустрічі забив переможний гол. Тут же Мельник, як мовиться, «вкрав» м’яч у трьох розгублених захисників «Колоса», вийшов один на один з воротарем, але замість того, щоб пройти ще метрів 4-5 вперед, він пробив і голкіпер гостей зумів парирувати цей удар.
8 жовтня «Буковина» на своєму полі прийматиме лідера зони – команду «Металіст» з міста Харкова».

П.ШВАБ, наш громадський кореспондент.
«Молодий буковинець», №120(1657), 6 жовтня 1976 року

Підвів "виїзний варіант"

«Уже на третій хвилині зустрічі "Буковина" - "Колос" (Полтава) було відкрито рахунок. Гол забив чернівчанин Самуляк. Але згодом гостям вдалося відновити рівновагу і перший тайм закінчився з результатом 1:1. Після перерви полтавчани вийшли на поле з наміром зберегти будь-якою ціною нічийний рахунок і зосередили свої зусилля на обороні. Однак такий "виїзний варіант" не приніс їм жаданого успіху. Досить було футболістам "Колоса" одного разу помилитися, як чернівчанин Левіт ударом зблизька завершив багатоходову комбінацію. 2:1 на користь "Буковини".
Після 33 ігор наші земляки набрали 30 очок».

М.Холодний.
"Радянська Буковина", №197(8550), 6 жовтня 1976 (п'ятниця)

Знову поразка

«Полтавський "Колос" провів черговий матч в Чернівцях проти місцевої "Буковини". Нашим землякам, які програли у червні цій команді на своєму полі - 0:2, не вдалося взяти реваншу.
Матч закінчився програшем і цього разу - 1:2. Це вже 15-а поразка, якої зазнав "Колос" в 34-х проведених матчах.
Завтра полтавці гратимуть у Хмельницькому з "Хвилею"».

"Комсомолець Полтавщини" № 122 (2876), 7 жовтня 1976 (четвер)