Стадіон: Колос (Полтава) . (вміст 34000)

Нп СРСР ДМИТРЕНКО Віталій Гравець відсутній у базі даних.
Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.

СРСР Анатолій ВІТКОВ СРСР Микола КУЗНЕЦОВ

РЕВАНШ ПІД ЗАВІСУ

«Минулого понеділка востаннє у нинішньому сезоні заповнили полтавці трибуни стадіону «Колос», щоб подивитись матч наших футболістів з динамівцями Хмельницького.
Інтерес до цього матчу був викликаний кількома факторами. По-перше, полтавці, як відомо, у першому колі програли суперникам з рахунком 2:1, по-друге, в останніх зустрічах на фініші чемпіонату «Колос» здобув дві важливі перемоги над «Зіркою» (Кіровоград) та «Локомотивом» (Вінниця), а динамівці останній матч програли в Сумах.
Забігаючи наперед, відзначимо, що реванш нашим землякам удався. Вже з самого початку відчувалась територіальна та ігрова перевага господарів, але відкрити рахунок їм у першому таймі не пощастило.
Це сталось відразу ж після перерви. На 46 хвилині, після атаки на лівому фланзі, Володимир Войтенко пройшов у штрафний майданчик і пробив по воротах. Голкіпер гостей не втримав м'яч у руках, і той проскочив у сітку. Окрилені успіхом, полтавці розгорнули атаку широким фронтом і на 55 хвилині знову той же Войтенко добився успіху — 2:0.
Аж тепер дещо активізувались динамівці, підвищили швидкість, більш старанно боролись за м'яч. Одна з їх атак завершилась голом. Отже, з рахунком 2:1 переміг «Колос».
Нашим гравцям залишилось провести два матчі 25 жовтня в Луцьку і 29-го у Ровно».

А.НАДІН,
суддя республіканської категорії з футбола.
"Зоря Полтавщини" № 249 (13132), 22 жовтня 1975 (середа).

У Полтаві програли

«Динамівці Xмельницького провели на виїзді останній матч. На цей раз вони зустрілися з полтавським «Колосом». Виграли господарі поля з рахунком 2:1. Хмельничанам залишилося зіграти два матчі вдома. Перший з них відбудеться 25 жовтня з спортивним клубом міста Чернігова».

«Радянське Поділля», 22 жовтня 1975 (середа).

Два голи Володимира Войтенка

«У понеділок полтавський «Колос» проводив останню зустріч чемпіонату країни на своєму полі. Його суперниками були динамівці з Хмельницького.
Полтавці на початку матчу не прагнули якомога швидше здобути перемогу. Гості теж не поспішали форсувати події. Вони грали спокійно, обережно.
Більшу частину першого тайму було віддано маневрам, які команди по черзі вели в середині поля.
Захист обох команд уважно стежив за суперниками і не давав можливості нападаючим з’являтися близько воріт, хоча кілька разів воротарі вступали в гру.
Другий тайм «Колос» розпочав агресивно. Войтенко на великій швидкості пройшов у штрафний майданчик «Динамо», виманив на себе воротаря гостей Стрижевського і спокійно спрямував м’яч у сітку. Футболісти «Динамо» почали допускати грубі помилки. І знову відмінну передачу В.Дмитренка використав Войтенко і забив другий гол.
Гості провели кілька гострих контратак. В одній з них В. Дем’янов забив гол престижу. Відчайдушні зусилля футболістів «Динамо» зрівняти рахунок були марними.
Отже, одержавши перемогу за рахунком 2:1, полтавський «Колос» підніс приємний подарунок своїм прихильникам. Команда, яка за кількістю забитих у ворота суперників голів займає друге місце серед 17 колективів зони, нарешті чітко зіграла і в захисті. Дві перемоги на своєму полі поліпшили становище «Колоса»: він на восьмому місці в турнірній таблиці. Полтавці проведуть наступні ігри в Ровно і в Луцьку».