КОЗІН Віктор
ЧОПЕЙ Степан

ЛІДЕР — Є ЛІДЕР

«Позавчора полтавський «Будівельник» приймав на своєму полі спартаківців Івано-Франківська — лідерів другої групи класу «А».
В першому колі наші земляки програли прикарпатцям з рахунком 0:1. Прихильники «Будівельника» сподівалися на реванш. Але його не відбулося...
Гості провели матч енергійно, з вогником і добилися заслуженої перемоги. 3:0 на користь івано-франківського «Спартака» - такий результат цього матчу».

А.НАДІН,
суддя республіканської категорії з футбола.
«Зоря Полтавщини» № 233 (12201), 4 жовтня 1972 (середа).

Лідер зміцнює позиції

«2 і 3 жовтня відбувся 42-й тур першості країни з футболу серед команд майстрів класу «А» (друга ліга, українська зона). Спартаківці Прикарпаття свій третій матч на виїзді провели в Полтаві з місцевим «Будівельником». У першому колі «Будівельник» на Прикарпатті зазнав поразки – 0:1. До зустрічі як повідомив начальник команди Яків Філатович Борисов, команда підготувалась добре. У попередньому матчі мали відпочинок: Белей, Чопей, Кобичек. На матч вийшов бойовий склад — Белей, Павліський, Горичок, Кобичек, Іванов, Рибак, Мартиненко, Голубцов, Козін (Дирів, 60), Чопей (Волик, 65), Аністратов. Команда грала комбіновано, боролась за кожний м'яч. На 12-й хвилині після прострільної передачі, Степан Рибак відкрив рахунок. На 29 хвилині з подачі Аністратова, другий гол забив Віктор Козін, а після відпочинку Віктор
Аністратов довів рахунок до 3:0. Наступну зустріч «Спартак» проведе 5 жовтня у Сумах».

«Комсомольский прапор» №120, 5 жовтня 1972 (четвер).

ЗУСТРІЧ, ДОСТОЙНА ЛІДЕРІВ

«2 і 3 жовтня відбувся 42-й тур першості країни з футболу серед українських команд другої ліги.
Як ми вже повідомляли, зустріч полтавського «Будівельника» з івано-франківським «Спартаком» закінчилась перемогою гостей — 3:0. Ось що повідомив по телефону старший тренер «Спартака» В.А.Лукашенко.
Матч був достойним лідерів. Напередодні відпочивали Белей, Кобичек та Чопей, а на поєдинок з полтавчанами команда вийшла своїм бойовим складом і була націлена на перемогу. Всі грали напористо, боролися за кожний м'яч. На 12-й хвилині Віктор Козін пройшов з м'ячем через поле і зробив простріл уздовж воріт, а Степан Рибак з ходу сильним ударом відкрив рахунок. Через 17 хвилин Віктор Козін з подачі Віктора Аністратова забив другий гол. Після відпочинку на 78-й хвилині Аністратов довів рахунок до 3:0.
Команда виступала у такому складі: Белей, Павліський, Горичок, Кобичек, Іванов, Рибак, Мартиненко, Голубцов, Козін (Дирів, 60), Чопей (Волик, 65), Аністратов».

«Прикарпатська правда» №196, 6 жовтня 1972 (п'ятниця)