Нп СРСР БУЛЮЧЕНКО Микола Нп СРСР КУТЄПОВ Євгеній
Нп СРСР ЛЕБІДЬ Анатолій Нп СРСР БРАТУСЬ Віктор

СРСР Микола ГОЛЯКОВ СРСР Віктор ЖИЛЬЦОВ

На кубок СРСР

«22 квітня проходили ігри на кубок СРСР з футбола. Полтавський "Колгоспник" зустрічався з херсонським "Будівельником". Полтавчани програли з рахунком 0:1.
Кременчуцька команда «Дніпро» у м.Чернівцях зазнала поразки в зустрічі з місцевим «Авангардом». Рахунок – 1:3.
Таким чином, обидві полтавські команди вибули з розіграшу кубка СРСР з футбола».

В.Сердюк.
"Зоря Полтавщини" № 99 (9607), 24 квітня 1964 (п'ятниця).

Атак багато – гол один

«22 квітня на херсонському стадіоні відбувся матч на Кубок СРСР. Місцевий «Будівельник» приймав полтавську команду «Колгоспник». Це була гра невикористаних можливостей. І справді з 90 хвилин гри херсонці щонайменше 75 хвилин володіли ініціативою, безперервно атакуючи ворота суперників. Але добилися результату господарі поля зуміли тільки раз: у першому таймі після удару А.Лебедя воротар гостей не втримав м’яч і В.Дровецький забив його в сітку.
Більшого добитися херсонці не змогли, хоч П.Пшиков, С.Вікулов й інші нападники мали кілька дуже добрих нагод збільшити рахунок. До того ж А.Лобанов не реалізував одинадцятиметровий.
Отож, атак було багато, а гол тільки один. 1:0 – перемогли херсонці».

«Наддніпрянська правда» № 98 (5185), 25 квітня 1964 (субота)