Пз СРСР ПОПОВ Євгеній Пз СРСР БІТУДІН Віктор
Пз СРСР ІВАШОВ Геннадій Нп СРСР ПОПІНЕВСЬКИЙ Володимир

СРСР Юрій ГОЛОВЕЙ СРСР Віктор ЖИЛЬЦОВ

Поразка при рівній грі

«Перша звістка про поразку нашої команди "Колгоспник" у матчі з житомирською командою "Полісся" викликала незадоволення серед любителів футболу. Безумовно, рахунок 0:2 показує переможця і переможеного. Протее, сам цей результат не завжди відображає дійсне становище, що було на футбольному полі.
Говорячи про проведений матч, не можна не сказати головного, що гра проходила в рівній боротьбі. Перемога житомирянам дісталася лише після прикрих помилок, які допустили полтавці. У першому таймі це сталося на 12 хвилині, у другому – на третій.
Мали можливість і наші футболісти забити два м'ячі. У першій половині гри вийшов один за одним з воротарем наш нападаючий В.Попіневський, а в другому – А.Штриголь. Проте м'ячі пішли мимо воріт.
Звичайно, поразка - це неприємність для болільників, але вона є більшою неприємністю для самих гравців, які теж боляче переживають невдачу. Та ця поразка повинна бути повчальною для дальших зустрічей. Головне ж не розгубитися після першої поразки. Попереду ще багато напружених і важких матчів. Треба наполегливіше готуватися до кожної зустрічі.
Команда "Колгоспник" виступала в такому складі: воротар – І.Деменко, захисники - В.Петрук, Ю.Дмитренко, В.Борисов, півзахисники – В.Зорін, А. Жижняк, нападаючі – Л.Леонов, Ю.Ячнєв, А.Штриголь, В.Бітудін, В.Попіневський».