Стадіон: Перемога (Кам'янське) . (вміст 15600)

Нп СРСР БОРЗЕНКО Георгій Гравець відсутній у базі даних.
Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.

СРСР Олександр ШЕВЦОВ СРСР Анатолій ЖИГАН

ПЕРЕМОГА

«В неділю відбулась чергова зустріч на першість країни з футболу команд майстрів класу "Б". Футболісти "Хіміка" приймали торішнього володаря кубка республіки команду товариства "Колгоспник" м. Полтави.
Гра почалася атакою гостей і вже на четвертій хвилині біля воріт господарів поля подається кутовий удар. Такий початок не збентежив дніпродзержинців. Вони поступово оволодівають ініціативою і все частіше прориваються на штрафний майданчик полтавчан. Двічі Борзенко (№11) упускає реальну можливість забити м'яч, декілька раз мимо воріт б'ють і інші нападаючі. На 20-й хвилині гості, скориставшись помилкою захисту дніпродзержинців, відкрили рахунок.
Після відпочинку футболісти "Хіміка" всією командою переходять в наступ і Володін (№ 8), який, до речі, непогано провів всю гру, опинившись на місці лівого крайнього, з дуже важкого положення забив гол.
Перевага дніпродзержинців стає все очевиднішою. Незадовго до кінця матчу господарі поля забили ще один м'яч і виграли зустріч з рахунком 2:1.
На початку футбольного сезону керівники товариства "Хімік" обіцяли, що перед кожною зустріччю майстрів відбуватимуться ігри юнацької футбольної команди. На жаль, ця обіцянка, не виконується.
Справа не тільки в тому, що трудящі міста матимуть змогу дивитися ще один матч. Ці зустрічі вкрай потрібні і для юних футболістів, для підготовки повноцінного резерву команди майстрів.