ГРОМОВ Артем
ІВАНОВІЧ Неманья
БУДКІВСЬКИЙ Пилип

0:7 за два матчі

Після розгромної домашньої поразки від «Карпат» «Ворскла» мала провести важку гру в Запоріжжі.

За її підсумками можна констатувати, що колектив Василя Сачка знаходиться в глибокій психологічній і ігровій кризі. 0:7 за два матчі при тому, що суперниками полтавців не були ні «Динамо», ні «Шахтар» - це забагато для діючого бронзового призера. Так, безумовно, такий стан справ має свої причини. У гравців і головного тренера будуть пояснення таких результатів, але вболівальнику від того не легше.

Що стосується конкретно матчу проти «Зорі», то перший тайм був більш-менш рівним по грі. Але не по моментах. Луганчани атакувати гостріше й моментів створювали набагато більше. У дебюті зустрічі «Ворсклу» пробачив Будківський, який з кількох метрів не влучив у порожній кут воріт, замикаючи дальню стійку. Ще двічі полтавців виручив Ткаченко, який спочатку виграв ближній бій у Михайличенка, а потім нейтралізував небезпечний удар у виконанні Караваєва. «Ворскла» вперше серйозно потурбувала Луїса Феліпе лише на 31-й хвилині. Удар на виконання від Шарпара для воротаря «Зорі» таким, який не береться, не став.

Гол же свій у першому таймі «Зоря» забила, хай і у компенсований час. Ребенок, який на 18-й хвилині замінив Пердуту, не кращим чином відпасував на партнера й м’яч опинився у Будківського. Нападник відкинув під удар Сіласу й рахунок став 1:0.

По перерві малюнок гри деякий час не змінювався, аж поки на 62-й хвилині не відзначився Громов. Полтавський захист знову зіграв дуже невдало, спочатку дозволивши виконати прострільну передачу Караваєву, а потім давши Артему спочатку прийняти м’яча, а другим дотиком нанести удар по воротах. Як і в епізоді з першим голом удар виконувався з близької відстані та з-під захисників, тому винуватити Ткаченка не варто.

Пропустивши другий гол, «Ворскла» дещо активізувалася. Гра почала проходити більше на зустрічних курсах. Тому рахунок міг ставати як 2:1, так і 3:0. У полтавців міг забивати Васін, але його удар зі штрафного прийшовся в поперечину. Караваєв же свій шанс на 76-й хвилині використав сповна. І знову полтавська оборона дала супернику надто багато часу на прийом передачі, оцінку ситуації та нанесення удару.

У підсумку маємо другу поспіль розгромну поразку «Ворскли». Про перспективи полтавців у цьому сезоні писати вже немає бажання. Просто хочеться попросити вболівальників приходити на домашні матчі. Дуже вірогідно, що це можуть бути останні ігри полтавської команди у лізі майстрів.