СТЕПАНЮК Руслан
СЄМІЛЄТ Даніїл
ЯКУБУ Наджееб

“Ворскла” легко розібралася з “Олімпіком”

Скажу чесно – після втрат очок у матчах проти «Руху» та «Інгульця», а також поразки від «Дніпра-1» побоювання перед зустріччю «Ворскли» з «Олімпіком» були.

Хоча донецька команда знаходиться не в найкращому стані. Новий тренер, який тільки входить у курс справ й намагається перебудувати схеми, за якими грала команда Ігоря Климовського. Конфлікт Владислава Гельзіна з комітетом арбітрів УАФ в особі Лучано Луччі також не додає впевненості гравцям. Чим він закінчиться – не зрозуміло, а ось цей самий комітет призначає арбітрів на кожен твій матч. Однак, у грі проти «Ворскли» суддівство не вплинуло на результат. Усьому виною слабка гра гостей.

Хоча розпочали «олімпійці» бадьоро. У перші десять хвилин донеччани намагалися оперативно пресингувати полтавців і створили перший хороший момент у матчі. Нкенг за рахунок руху корпусом отримав можливість для удару метрів з сімнадцяти-вісімнадцяти, знаходячись прямо по центру воріт. Камерунець цілив у лівий нижній від голкіпера кут, проте у ворота не влучив.

«Ворскла» перечекала стартову активність суперника й забила ледь не в першій атаці. На 13-й хвилині полтавці легко вийшли з-під пресингу гостей у контратаку. Луїзао з правого флангу відпасував у центр на Степанюка, а Руслан, не довго думаючи, пробив у лівий нижній кут воріт Бетіма. Воротар запізнився з стрибком і м’яча дістати не встиг – 1:0.

Другий гол полтавська команда забила через дванадцять хвилин. Повернення на поле Якубу оживило лівий фланг, завдяки активній грі на якому «Ворскла» заробила штрафний. Олівьє Тілль виконав навісну передачу на Кулача, Владислав по м’ячу не влучив, але кивком голови дезорієнтував Снурніцина, від якого «кулястий» відскочив у ворота – автогол.

До перерви ворскляни могли забивати і втретє. Хороший удар вдався Олівьє Тіллю. Цього разу Бетім свою команду врятував, перевівши м’яча на кутовий.

Якщо у перерві гості ще сподівалися відігратися, то після голу Степанюка на 55-й хвилині стало зрозуміло, що зробити цього не вдасться. Третє взяття воріт відбулося завдяки настирливості Ібрахіма Кане. Малієць сміливо пішов до воріт й пробив – прямо у Бетіма. Ібрахім не зупинився й дограв епізод до кінця. Кане виграв підбір і встиг проштовхнути м’яча на Степанюка. Нападник полтавців ударом в один дотик вразив ворота з близької відстані.

Далі на полі цікавих подій було мало. «Олімпік» позначав спроби забити бодай гол престижу, проте були вони кволими й крім кількох несильних ударів, які забрав Різник, згадати нічого. «Ворсклу» ж цілком влаштовував рахунок, тому команда спокійно довела матч до заслуженої перемоги. Три очки дозволили полтавцям обійти «Десну» в турнірній таблиці й переміститися на четверте місце. Але важливо навіть не це. Команда повернула переможний настрій перед наступним туром, в якому ворскляни зустрінуться з донецьким «Шахтарем».