Новини - 14-09-2017, 09:09 - Націоналіст 355

Найшвидші голи «Ворскли» в еліті українського футболу

Гол Дмитра Кравченка в ворота донецького «Олімпіка» став найшвидшим у нинішньому чемпіонаті.

На те, щоб вразити ворота суперника, «Ворсклі» знадобилося 11 секунд. Деякі видання назвали це взяття найшвидшим за всю історію виступів полтавської команди в еліті українського футболу.

Гол Кравченка – третій випадок взяття воріт «Ворсклою» на першій хвилині матчу. Раніше подібне вдавалося Олександру Омельчуку й Роману Безусу. Омельчук у сезоні 2001/02 засмутив воротаря київського «Динамо», а Безус в сезоні 2009/10 – воротаря луганської «Зорі». Безусу для голу знадобилося 26 секунд, а ось інформацію по голу Омельчука поки знайти не вдалося. У газетах того часу є тільки повідомлення про те, що взяття воріт Віталія Реви стало найшвидшим в історії українських чемпіонатів (станом на 25.03.2002).

Пропонуємо Вашій увазі підбірку найшвидших голів «Ворскли» за увесь час виступів в еліті українського футболу:

1. Дмитро Кравченко (11 секунда) – 09.09.17. «Ворскла»-«Олімпік» 1:1.
2. Олександр Омельчук (? секунда) – 25.03.02. «Ворскла»-«Динамо» 1:2
3. Роман Безус (26 секунда) – 31.10.09. «Ворскла»-«Зоря» 2:0
4. Ігор Кислов (2 хвилина) – 15.06.1997. «Кремінь»-«Ворскла» 0:4
4. Андрій Ткачук (2 хвилина) – 17.04.2016. «Ворскла»-«Чорноморець» 2:0
5. Олександр Омельчук (3 хвилина, з пенальті) – 04.08.97. «Металург» З-«Ворскла» 2:3
6. Ігор Мачоган (3 хвилина) – 05.10.97. «Ворскла»-«Зірка» 2:0.
7. Дмитро Семчук (3 хвилина) – 16.04.04. «Ворскла»-«Борисфен» 1:1
8. Дебатік Цуррі (3 хвилина) – 12.12.09. «Ворскла»-«Закарпаття» 2:0
9. Йован Маркоскі (3 хвилина) – 31.07.11. «Карпати»-«Ворскла» 0:2