«Колос» (Кобеляки) – «Нове життя» (Андріївка) 0:4 (0:0)
Голи: О. Ротань (66, 75), Терешонок (73, авг), Саркіс (90+2)
Кобеляки:Миронов (Варич, 86), Немченко, Волочай (Я.Ломаков ,68), Терешонок, Колінько, І.Лупінос, Пищита (Вовченко, 89), Александров, Мунько, Бажан(К), Постольник
Андріївка: Замковий, Попов, Рудченко, Ткаченко, Куций (Саркіс, 73), П.Ротань (к) (Сіренко, 71), Кундель (Бабанський, 60), Бодня (Халімов, 68), Донець, Зіпунніков (Мікійчук ,68), О.Ротань
Головний тренер: І.Коваль
Попередження: Терешонок (67) – Бодня (51), О.Ротань (64), Рудченко (79)
Молодіжні склади: 11:0

В Кобеляках команди видали два різних тайма, проте сенсації так і не сталося.

Перша частина матчу пройшла за досить рівної гри. Місцеві футболісти грамотно перестроювалися в обороні та по можливості контратакували. Така гра кобелячан стала повною несподіванкою для іменитих гостей. Щільність оборонних редутів, пресинг та надійна гра голкіпера Павла Миронова допомогла підопічним Олександра Янковського залишити власні ворота на замку в першому таймі.

В другій 45-хвилинці «Нове життя» таки дотиснуло господарів. Олексій Ротань відзначився дублем, Артур Терешонок зрізав м’яча у власні ворота, а Дмитро Саркіс довершив розгром кобеляцької команди. 0:4 – найкращий тайм за все перше коло не допоміг «Колосу» вибороти бодай очко.