Новини - 12-03-2010, 02:03 - sasa 206

Антон Хіжкін – чемпіон України

Тенісист з Комсомольська Антон Хіжкін став зимовим чемпіоном України з тенісу серед юнаків до 16 років у юнацькому парному розряді.

На змаганнях у Луганську Хіжкін виступав у парі з Вадимом Калюжним (Донецьк) і вони разом перемогли всіх своїх суперників. У першому раунді –  О. Лебедина (Дніпропетровськ)- О. Бєлінського (Одеса) – 6:4, 7:6; у чвертьфіналі – Р. Кучеренка (Луцьк)-О. Кириченка (Дніпропетровськ) – 6:1, 6:2; у півфіналі – А. Редванова (Київ)-П. Гудя (Кривий Ріг) – 7:5, 6:0. А у фіналі юнацького парного розряду наш земляк разом з донеччанином у впертій боротьбі здолали опір пари Ю. Кривий (Донецьк)-А. Петренко (Дніпропетровськ) – 7:6, 7:5.

В особистій юнацькій першості Антон Хижкін дійшов до чвертьфіналу, де програв О. Довгану (Коломия) – 2:6, 4:6.

Антон Хіжкін – найперспективніший тенісист Полтавщини. Він уже багаторазово виборював звання чемпіона і призера чемпіонатів України та міжнародних змагань у різних вікових категоріях – до 12 років, до 14 років. Тепер наш земляк продовжує свої успішні виступи на юнацькій національній арені в іншій віковій категорії – до 16 років.