Баскетбол - 21-11-2015, 01:11 - sasa 32

БК \»Кремінь\» програв на своєму майданчику аутсайдеру Суперліги — \»Говерлі\»

БК \»Кремінь\» програв на своєму майданчику аутсайдеру Суперліги — \»Говерлі\»

20 листопада у матчі 4-го туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперліги БК \»Кремінь\» на своєму майданчику у Кременчуці програв \»Говерлі\» (Івано-Франківськ) — 68:79 (16:21, 13:20, 20:18, 19:20).

Перед цим матчем команди були на різних позиціях у турнірній таблиці — БК \»Кремінь\» знаходився серед лідерів (2 перемоги, 1 поразка), а \»Говерла\» була, здавалося, безнадійним аутсайдером (3 поразки). Однак після поразки у рідних стінах, БК \»Кремінь\» і \»Говерла\» стали вже сусідами по турнірній таблиці: кременчужани — на 5-му місці (6 очок), івано-франківці — на 6-му місці  (5 очок). Тож БК \»Кремінь\» утратив нагоду після домашнього матчу закріпитися у трійці лідерів Суперліги.

Уже після двох періодів господарі майданчика значно поступалися гостям (мінус 12 очок). У другій половині матчу у складі БК \»Кремінь\» не знайшлося сил перебудувати командну гру, щоб ліквідувати відставання від суперників. Також господарям майданчика цього разу не вистачило лідера команди, який результативно діяв би в нападі. Про це зокрема свідчить й статистика гри — кращий снайпер кременчужан Юрій Лохманчук у матчі з \»Говерлою\» набрав 14 очок. Ще двоє гравців БК \»Кремінь\» спромоглися набрати понад 10 очок: Максим Балашов — 12 і Ярослав Скрипець — 11 очок. Відверто кажучи, не \»густо\».

Дмитро НЕЧЕСА

Погода